Nehora
טיול ג´יפים בתאילנד ל-5 ימים

טיול ג'יפים בתאילנד ל-5 ימים

 

אם אתם מתכננים ביקור בצפון תאילנד, אז אל תפספו את האטרקציה הכי מבוקשת בקרב המטיילים בתאילנד - טיול הג'יפים של חברת טאנה (THANA) שבהחלט שווה להגיע לאזור הצפון רק בשביל החוויה הנהדרת שמקנה טיול הג'יפים. טיול הג'יפים הפך לפופולארי בעיקר בזכות מגוון מסלולי הטיול שהוא מאפשר לכל המטיילים בשכבות הגיל השונות ואופי הטיולים המגוון שניתן לבחור כשמזמינים את טיולי הג'יפים. הדרך האידיאלית ביותר להכיר את תאילנד מזוויות שונות וייחודיות היא לגלות אותה באמצעות סיורים ברכבי שטח שיכולים להיכנס לעמקי שמורות הטבע, הנהרות והכפרים שנמצאים בסביבת צ'אנג מאי ובכלל ובאזור הצפון עד הגבול עם מיינאמר (בורמה) ולאוס. חברת טיולי הג'יפים והאטרקציות טאנה, מציעה מגוון מסלולים של טיולי ג'יפים שמורכבים ממספר ימים שונה שמאפשר למטיילים להתאים את משך הטיול למסלול האישי שלהם. יש לקחת בחשבון שטיולי הג'יפים משלבים מספר ימים של סיורים בכפרים, בטבע ובאתרים רבים וכוללים לינה בבתי מלון ו/או ריזורטים שונים. 

למטיילים שרוצים חוויה מושלמת ולהכיר לעומק את המקומות המרשימים ביותר בצפון טיולים, אנו ממלצים על מסלול טיול הג'יפים שאורכו 5 ימים שמציעה חברת חברת Thana Adventure בצפון תאילנד. טיול הג'יפים המומלץ הינו למשך חמישה ימים וארבעה לילות, המתקיים באזור צ'יאנג מאי, פאי, מה הונג סון, טאטון, צ'יאנג מאי ומשולש הזהב.


מסלול הטיול:

יציאה משוערת בשעה 07:00


יום 1:

מתחילים את הטיול בארוחת בוקר ומיד אחריה נסיעה לפארק הלאומי דוי אינטנון (Doi Inthanon National Park) שהינו פארק גדול ובו מפלים, מגוון רחב של מיני ציפורים מיוחדות וההר הגבוה בתאילנד שמתנשא לגובה של למעלה מ - 2,500 מטרים. משם ממשיכים בטרק רגלי אל מקדשו של ג'ום טונג ולאחריו מגיעים אל יערות הגשם שבשמורה הכוללים ביקור במצפה הכוכבים שנמצא בראש פסגת ההר. לאחר ארוחת צהריים ומנוחה קלה ממשיכים לביקור בכפרים האותנטיים של שבטי ההרים ובמקדשים נוספים שנבנו לפני מאות שנים בידי שבטי המקום.

לאחר הביקור במקדשים ממשיכים בנסיעה להונג סון שם לנים את הלילה כולל ארוחת ערב במלון מקומי.


יום 2:

לאחר ארוחת בוקר מתחילים את יום הטיול השני עם שכשוך בבריכות דגים ונסיעה לעיירה הקטנה פאי, המפורסמת במעיינות החמים שבאזורה. לאחר ארוחת צהריים ומנוחה קלה, ממשיכים בנסיעה ליערת הגשם הטרופי ולמעיינות החמים ובריכות המים המינראליים המפורסמים של האזור.

את הלילה השני וארוחת הערב נערוך בפאי.


יום 3:

לאחר ארוחת הבוקר מתחילים את היום השלישי והאתגרי של הטיול. תחילה נוסעים למפלי המים בהוואי נאם דאנג ומשם לטרק מדהים על גבי פילים! לאחר טיול הפילים ממשיכים בנסיעה ולאחר ארוחת צהריים נהנה מאטרקייצת אקסטרים של רפטינג אתגרי. לאחר מכן נבצע סיור בשמורת הטבע ומערות הנטיפים המפורסמות שבאזור וכמו כן ביקור אצל שבט פלנג המקומי.

את הלילה השלישי וארוחת הערב עושים בטאטון.


יום 4:

היום הריבעי מתחיל בביקור במקדשים העתיקים של טאטון וביקור בשבטי ההרים, שבט ארוכות הצוואר, שבט אקה, שבט ליסו ואחרים. ממשיכים לביקור בדוי מה סאלונג ובגן החיות המקומי, גן הפרחים המפורסם, מערות הקופים ומשם למאי סאי שהינה העיר הגובלת בין תאילנד לבורמה. לאחר הפסקת צהריים וארוחה טובה, נוסעים לאזור משולש הזהב, שנמצא באחת הנקודות היפות ביותר בין תאילנד, לאוס ובורמה. לאחר הביקור במשולש הזהב ממשיכים בשיט בנהר המקונג שעובר באזור משולש הזהב ולבסוף נחזור למלון לארורחת ערב ולינה כדי לצבור כוחות לקראת היום האחרון בטיול הג'יפים.


יום 5:

את היום החמישי מתחילים במקדש הלבן שנבנה במיוחד בעבור מלך תאילנד. לאחר הביקור במקדש המלך, נעצור להתרעננות עם ארוחת צהריים ונמשיך לשדות התה היפים שבאזור ונקנח את טיול הג'יפים בשחייה מרגיעה במעיינות החמים.

סיום משוער בשעה 21:00

 

 

טיולי ג'יפים בתאילנד - 5 ימים

 

 

 

 

מסלול הטיול באדיבות חברת Thana Adventure המבצעת את טיולי הג'יפים בתאילנד, למסלול הטיול המפורט באתר החברה לחץ כאן!


 

 

טיסות לתאילנד / טיסות לתאילנד אל על / מלונות בתאילנד / טיסות פנים בתאילנד/ תאילנד למשפחות

 ויזה לתאילנד / מפת תאילנד / מסלולים בתאילנד / אטרקציות בתאילנד


לטיולי ג'יפים נוספים בתאילנד לחץ כאן

למידע נוסף על טיסות לפרו

צרו איתנו קשר בטלפון 1-700-705-505

 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם במהרה


 

 

 

 

אתר מאובטח