Nehora
טייול מאורגן לאירופה

 טיול מאורגן לאיטליה / טיולים מאורגנים לאירופה

 

 

נהורה טורס מביאה לכם את הטיולים המרתקים ביותר באירופה עם ספקי הטיולים הטובים בארץ 

ועכשיו במיוחד ללקוחות נהורה טורס טיולים קסומים ליבשת הפופולארית בעולםבשיתוף פעולה עם מיטב ספקי התיירות הגדולים בארץ

 

ספק התיירות המוביל שלנו בנושא טיולים מאורגנים

 

  

 

 


ייעוץ טיולים ומסלולים לאירופה

 

 

צור קשר ונחזור אליך עם מחירים לטיסות לתאילנד

 

 

 

 

 

 

 

 

טיולים מאורגנים לאירופה – לאיפה כדאי לנסוע בקבוצה?

 

בשנים האחרונות הפכה אירופה לקרובה הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. בכל שבוע מוצעים לנו דילים וחבילות נופש לערים הגדולות כמו לונדון, פריז, רומא, ברלין ואמסטרדם, לצד יעדים נוספים שהפכו פופולריים עבור ישראלים. בכל חג או חופשה מבית הספר אנחנו יכולים להזמין במהירות דיל לכל המשפחה ולעלות על מטוס שייקח אותנו לאירופה.
חברות טיולים רבות מציעות טיולים מאורגנים לאירופה ליעדים שונים, חלקם יעדים מוכרים ופופולריים וחלקם יעדים מיוחדים יותר. לאן כדאי לנסוע באופן עצמאי ומתי כדאי להזמין טיול מאורגן?
אירופה הקלאסית הוא שם כולל למספר ארצות, ביניהן בריטניה, צרפת, הולנד, גרמניה, בלגיה ואוסטריה. ישנם טיולים מאורגנים לאירופה שמשלבים ביקור בכמה ארצות או טיולים קצרים וממוקדים בתוך כל אחת מהארצות האלו.

 


 

טיול מאורגן

 

 


 בריטניה

 

 

אחד היעדים הכי פופולריים באירופה הוא בריטניה באופן נרחב. בעוד שטיולים בלונדון ובערים הגדולות של אנגליה נגישים וקלים להפקה, בזכות התחבורה הציבורית המצויינת שכוללת  רכבות, אוטובוסים וטיסות פנים לכל הערים הגדולות, טיול מאורגן יכול להעניק לכם ערך מוסף.
חברות רבות מציעות טיולים מאורגנים לבריטניה שכוללים נחיתה בלונדון וממנה יציאה לכיוונים שונים ברחבי הממלכה. בין היתר תמצאו טיולים שמתמקדים בדרום אנגליה ובוויילס, בצפון המדינה וטיולים המשלבים גם ביקור בסקוטלנד.
אפשר למצוא טיולים מאורגנים לאירופה שכוללים ביקור באנגליה ובצרפת. בין היתר גם טיולי בר ובת מצווה בקבוצות וטיולים מאורגנים למשפחות עם ילדים קטנים. בנוסף, ישנן חברות שמציעות טיולים מאורגנים המתמקדים בתחומים ספציפיים – תרבות, אופנה, כדורגל או חיפוש אחר ענתיקות.


צרפת

 

צרפת מציעה שפע של חוויות באיזורים בעלי נופים עוצרי נשימה, תרבות מיוחדת, כפרים עתיקים ואורח חיים חקלאי קלאסי. בין היתר ישנם טיולים מאורגנים לעמק הלואר, נורמנדי, פרובנס, הרביירה הצרפתית ולאיזורים נוספים בתוך המדינה.
גם פריז עומדת במרכז טיולים מאורגנים לאירופה כשהביקור בה משולב עם ביקור בערים נוספות כמו בריסל או לונדון. טיולים מאורגנים בצרפת יכולים לשלב גם ימים חופשיים ואווירה של חופשה, כך למשל בטיולים מאורגנים לאיזור פרובנס והרביירה הצרפתית, שבדרך כלל כוללים כמה ימים חופשיים באתר נופש על החוף.

 

 

הולנד ובלגיה

 

ארצות השפלה של אירופה מספקות לא מעט הזדמנויות לטיולים מאורגנים. בשנים האחרונות הוקמו בהולנד כפרי משפחות וכתוצאה מכך עלה הביקוש לטיולים משפחתיים למדינה. ישנן חברות שמציעות טיולים מאורגנים למשפחות בהולנד לצד טיולי מבוגרים שלוקחים את המשתתפים בהם לכל הערים הגדולות, לכפרי הדייגים וערי הנמל של המדינה המישורית. חלק מהטיולים משלבים ביקור בבלגיה וביקור יומי בלוקסמבורג.

 

 

גרמניה, שוויץ ואוסטריה

 

ארצות הגבול עם מזרח אירופה מספקות לא מעט אפשרויות לטיולים מאורגנים. טיולים מאורגנים באירופה שכוללים ביקור בגרמניה, שווייץ ואוסטריה מוצעים על ידי חברות התיירות בשילובים שונים. יש טיולים שמתמקדים רק בגרמניה, באוסטריה או בשוויץ או טיולים ארוכים יותר שמשלבים ביקור באיזורים הסמוכים לגבולות המשותפים. למשל היער השחור וגבול צרפת/שוויץ או אוסטריה ושוויץ.
טיולים לאיזור היער השחור לצד טיולים מאורגנים לאוסטריה ולשוויץ הפכו בשנתיים האחרונות לפופולריים מאד בקרב משפחות עם ילדים וחלק מהחברות מציעות טיולים מיוחדים למשפחות.

 

 


טיולים מאורגנים במזרח אירופה

 

מצ'כיה ועד סלובקיה, מהונגריה ועד פולין, מרומניה ועד לרוסיה, מגרוזיה ועד לקרואטיה, סלובניה ובולגריה, מזרח אירופה היא עולם ומלואו. תרבות מגוונת וצבעונית, היסטוריה מרתקת, נופים עוצרי נשימה, אנשים טובים ואוכל משובח, אלו הם רק חלק מהדברים שתפגשו על הדרכים ובתוך הערים של מזרח אירופה.
טיולים מאורגנים לאירופה המזרחית מוצעים על ידי כל חברות התיירות הגדולות. חלק מהם מתמקדים במדינות מסויימות וחלק משלבים ביקור בכמה מדינות. טיולים שמתמקדים במדינה מסויימת יכולים להציע לכם ביקור בכפרים נידחים, איזורי טבע וערים קטנות שקשה להגיע אליהן באופן עצמאי. כך למשל במדינות כמו רומניה, הונגריה, גרוזיה, קרואטיה, רוסיה ופולין בהן המרחקים בין הערים הגדולות והקטנות, האיזורים הכפריים ושמורות הטבע יכול להיות עצום והתחבורה הציבורית לא מציעה מענה זמין לכל מקום.

 

 

איטליה, ספרד ופורטוגל

 

הארצות החמות של אירופה מציעות לנו חוויה שמעוררת את כל החושים. חברות רבות יוצרות טיולים מאורגנים באירופה שכוללים ביקור באיטליה באיזורים ספציפיים או טיולים מקיפים, בספרד – באיזורים מסויימים או בערים הגדולות בכל רחבי המדינה ובפורטוגל – יעד שהפך פופולרי בעיקר בשנים האחרונות.
בגלל העושר הגדול באתרי תיירות, בנופים שאי אפשר לפספס, בערים קלאסיות ועמוסות באטרקציות ובמסלולי טיול שחייבים לחוות, כדאי לבחור בקפידה את הטיול שלכם לאחת המדינות האלו. לעיתים קרובות תגלו שכדאי להתמקד באיזור מסויים בכל טיול ולא לבחור בטיול שכולל הרבה מאד אזורים, כיוון שאז לא תוכלו באמת לחוות את התרבות והיופי של כל מדינה ומדינה.
באיטליה תמצאו טיולים לטוסקנה, לרומא וסביבתה, לדרום איטליה ולסיציליה, לצפון איטליה ולאלפים ולאיזורים נוספים. בספרד מתמקדים במדריד, בערים כמו טולדו וסביליה או באיזור ברצלונה וקטלוניה. פורטוגל היא ארץ קטנה שמאפשרת לכם לבחור בטיול כללי ומקיף, ישנם גם טיולים מאורגנים באירופה שמשלבים ביקור בספרד ובפורטוגל יחד.

 

 


יוון וטורקיה

 

יוון וטורקיה הן שתי מדינות שאנחנו מקשרים ישר לחופשות ונופשונים מהירים, אבל פחות לטיולים מאורגנים. כדאי לדעת שטיולים מאורגנים לשתי המדינות התיירותיות האלו יכולים לגלות לכם שפע של מקומות שלא הגעתם אליהם בסופי השבוע ובנופשונים ברודוס, כרתים או אנטליה.

 

 

סוגי טיולים מאורגנים באירופה

 

טיולים לקבוצות מבוגרים: חברות התיירות מציעות מגוון עצום של טיולים מאורגנים בכל רחבי אירופה לקבוצות מבוגרים בכל הגילאים. ישנן חברות שמתמקדות בגיל מסוים או משדכות בין אנשים בעלי תחומי עניין מסויימים ויוצרות קבוצה.
טיולים לקשישים: ישנן חברות המתמחות בארגון טיולים באירופה לקשישים, על כל המשתמע מכך מבחינת מסלול נגיש, סדר יום קל וארוחות מסודרות.
טיולים מאורגנים באירופה למשפחות: כאמור בשנים האחרונות יש ביקוש לטיולי משפחות עם ילדים. היום אפשר למצוא טיולים לאנגליה, איטליה, הולנד וארצות נוספות שמתמקדים במשפחות עם ילדים והתכנים שלהם מותאמים לגילאי הילדים.
טיולי בר ובת מצווה: טיולים מאורגנים שבמהלכם חוגגים הילדים בר ובת מצווה. הטיולים לוקחים את הקבוצה למקומות שמתחברים לגיל הילדים ומשלבים בין ביקור באתרים היסטורים ואטרקציות מוכרות לצד ימי כיף ובילוי, בין היתר אפשר למצוא טיולים מאורגנים לצרפת שמשלבים ביקור ביורודיסני.
טיולים לאקדמאים: ישנן חברות טיולים המתמחות בטיולי אקדמאים. טיולים אלו מוצעים למגוון רחב של יעדים ונחשבים לאיכותיים מאד. הם כוללים הדרכה מקצועית של מדריכים אקדמאיים מוסמכים, ביקור באתרים יוצאי דופן ומסלולים לא שגרתיים.
טיולים לחובבי אתגרים: בשנים האחרונות יש יותר ביקוש לטיולים שמשלבים חוויות שטח. בין היתר טיולי ג'יפים, טיפוס הרים וסקי. למרות שמדובר בענף קטן יחסית בארץ, אפשר להזמין טיולים מאורגנים באירופה שמתמקדים בחוויות שטח אצל חברות מתמחות בחו"ל.
טיולים מאורגנים לאירופה הם הזדמנות לגלות יבשת מיוחדת במינה, לחוות את הנופים, האתרים המיוחדים לכל מדינה, התרבות והשפה דרך העיניים של מדריך מוסמך שמדבר בשפה שלכם. זו הזדמנות לקבל מראה מיוחדת של אירופה, שלא מגלים בטיול עצמאי. בנוסף, טיול מאורגן מאפשר לכם להכיר אנשים חדשים וליצור חוויות משותפות ביבשת שיש בה הכל מהכל. יבשת שכל ארץ בה היא סיבה לצאת לטיול.

 

 

 

 

 

 

צור קשר ונחזור אליך עם מחירים לטיסות לתאילנד

 

אתר מאובטח