Nehora
שאלות נפוצות

מידע על האונייה / כספי הפלגות מחירים והזמנות/ חדר אונייה ריו / לקוחות מצלמים והמלצות / שאלות נפוצות 

 

במידה ואתם שוקלים בדעתכם להיות על אחת מהפלגות הנופש בחו"ל, סביר להניח שאתם שוקלים ברצינות את ההפלגות היוצאות מארץ ישראל על אוניית הפאר "ריו" או על שתי אוניות הפאר של מנו ספנות, המספקות הפלגות נופש ליעדי הנופש במזרח התיכון, כגון: רודוס,סנטוריני,כריתים,מיקונוס,איה-נאפה ועוד..

צוות המומחים של נהורה טורס גילה שלפני כל שייט ישנן מספר שאלות נפוצות לכן ריכזנו עבורכם את התשובות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לבחירת ההפלגה הטובה ביותר בשבילכם.

 

למה כדאי לי לצאת להפלגת נופש...?

ההפלגות של אוניית ריו וזוג האוניות של מנו ספנות נחשבות להפלגות האיכותיות ביותר שקיימות, כאשר כיום ניתן לשלב מספר יעדי נופש בחופשה אחת! ההבדל לעומת חבילות הנופש הסטנדרטיות הנמכרות במהלך היום יום, הוא שבחבילת נופש נוסעים ליעד אחד בלבד ובהפלגת נופש מקבלים את הכל מהכל ובחישוב עלות מול תועלת בהחלט מקבלים תמורה הולמת.

 

מה כוללת החופשה על הפלגת הנופש...?

החופשה על הפלגת הנופש של כספי הפלגות כוללת בין היתר "חופשת הכל כלול", שימוש במתקני האוניה במהלך החופשה, ארוחות מפנקות, שימוש בקזינו האונייה, הופעות של אומנים ובדרנים, אפשרות לצאת לטיולים ביעדים בהם עוגנת הספינה במהלך היום יום + אפשרות לסיורים בתוספת תשלום של מדריכי טיולים מהשורה הראשונה.

באיזו קומה מומלץ לי לשהות במהלך החופשה על הפלגת הנופש...?

השהייה בחדרי האונייה על הפלגת הנופש של ריו היא זהה לחולטין כמו שאר אוניות הנופש שמבצעות הפלגות בארץ ובעולם, השהייה בקומה גבוהה יותר היא תמיד בעדיפות גבוהה יותר, ככל שעולים בסיפונים-כך מתרחקים ממנועי האונייה ויכולים לישון טוב יותר בלילה. יתרה מזאת, יש האומרים כי פחות מרגישים את תנודות הגלים וההפלגה "חלקה".  אף על פי שחשוב לזכור שככל שהקומה גבוהה יותר כך מחיר החופשה עולה בהתאם, לכן לא לכל אחד זה יכול להתאים, בדיוק כמו חופשה בבית מלון בחדר סטנדרטי או בסוויטה העולה יותר. 

 

הפלגה בסופ"ש או באמצע השבוע...?

כמובן שבחירה בסופו של יום היא ביידים שלכם, אבל חשוב מאוד לזכור שהפלגות במהלך אמצע השבוע הן הפלגות כשרות(בהשגחת רב אשר נמצא על האונייה) והן בד"כ ארוכות יותר מאשר בסוף השבוע לכן גם יכילו מספר מדינות רבות יותר לעגינה ולבילוי. מצד שני לפעמים חופשה בסוף השבוע עדיפה מאחר וכמו בארץ, גם קפריסין ויוון מתעוררות לחיים בסופש ויש יותר מקומות לבילויים ויותר דברים לראות. בנוסף-לרוב בסופי השבוע ישנם אומנים אורחים.ובעיקר-חופשת סופ"ש יכולה להיות אפקטיבית הרבה יותר לאלו שחיי היומיום במהלך השבוע שלהם עמוסים.

 

מאיפה יוצאת ההפלגה של אוניית ריו...?

הפלגות האונייה ריו יוצאת מנמל אשדוד, כאשר זמן הגעה מומלץ בימי ראשון בד"כ בשעה 11:00 בבוקר. וביום חמישי בשעה 10:30. מומלץ לא להגיע לפני כי נמל אשדוד יהיה סגור לכניסה.
ניתן להגיע לאשדוד: ברכבת ומשם לקחת מונית עד לנמל. למי שמעוניין להגיע ברכב-יוכל להחנות את רכבו בתשלום במקום.

 

מה אני צריך כנוסע בשביל לבצע הזמנה להפלגת הנופש של ריו...?

לא יותר מדי, חשוב מאוד לפני שמחליטים לבצע את ההזמנה, להגיע אל הסוכן הנסיעות כאשר אתם יודעים את תאריכי ההפלגה עליה אתם מעוניינים להיות וכמו כן לאחר שביררתם את הפרטים האחרונים, כגון: יעד ההפלגה, האומנים המופיעים על אותה הפלגה וכדומה.

לאחר שהחלטתם על ההפלגה, הכינו צילום דרכון בשביל לשלוח אותו לסוכן הנסיעות של נהורה טורס, לשלם על הפלגת הנופש ושתהיה הפלגה מהנה.

                 

 

אתר מאובטח