טיסות לטנזניה

טיסות לטנזניה

טיסה סדירה ליוהנסבורג

טיסה לטנזניה

בין התאריכים, 01.06 - 11.06
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה ישירה לטנזניה
טיסה לאדיס אבבה

טיסה לטנזניה

בין התאריכים, 09.06 - 14.06
טיסה סדירה
Fly Dubai
טיסות
טיסה לטנזניה

טיסה לטנזניה

בין התאריכים, 30.05 - 07.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות
על פי היסטוריונים מוצא האדם הוא מיבשת אפריקה, אך נראה כי מרבית בני האדם המשיכו הלאה ואלו שנשארו באפריקה - נותרו מאחור. יבשת אפריקה נכבשה שוב ושוב על ידי היוונים, העות'מאנים והאירופאים שניצלו את משאביה, הן את משאבי הטבע והן את האוכלוסייה המקומית. לאחר שהצליחו לזכות בעצמאות במהלך המאה ה-20, מרבית המדינות האפריקאיות נסחפו לרכבת הרים של הפיכות צבאיות ומלחמות עקובות מדם. באפריקה יש 54 מדינות, חלקן איים שנחשבים כחלק מהיבשת. מרבית המדינות הן עצמאיות וחלקן שייכות עוד מתקופת הקולוניאליזם למדינות אירופאיות: בריטניה, צרפת, ספרד ופורטוגל.

מבחינה תיירותית, הישארותה "מאחור" של אפריקה מבחינת התפתחות טכנולוגית ותרבותית, מוסיפה לעניין שמוצאים בה תיירים. לבקר במרביתה של אפריקה זה כמו לבקר בארצות המתוארות בספרי הרפתקאות - חיים שבטיים, בקתות בוץ וזברות בחצר הם חלק מהשגרה. הטבע והנופים באפריקה מרהיבים ויש בה מגוון עצום של אנשים ושל תרבויות. תמצאו בה חופי ים זהובים, שמורות טבע עצומות מימדים, הרים מושלגים, מדבריות, מפלים מרהיבים ואגמים, ערים שוקקות ועוד הרבה מגוון.

צפון אפריקה ושנה מאוד מדרומה, ומערב אפריקה שונה ממזרח אפריקה. טיול בדרום אפריקה יהיה שונה מאוד מטיול במדינות שבמרכזה, חופשה בזנזיבר תהיה שונה לחלוטין הן מדרום אפריקה והן ממרכזה. לכן, טיול באפריקה הוא מומלץ במיוחד להרפתקנים שביניכם. לפני נסיעה לאפריקה מומלץ להתייעץ עם סוכן נסיעות. בחלק מאפריקה מסוכן לטייל, בחלקה אין תשתיות תיירותיות נוחות ולחלקה מסובך להגיע. מצד שני ישנם אתרים באפריקה שהם מתוירים מאוד ומפורסמים בכל העולם, ביניהם הר הקילימנג'רו בטנזניה שבמערב אפריקה, מפלי ויקטוריה המדהימים, שנמצאים בין בוצוואנה, זמביה וזימבאבווה במרכז הדרומי של היבשת, דברו עם הסוכנים והם יעשו לכם סדר.