טיסות ברגע האחרון לארה"ב

טיסות ברגע האחרון לארה"ב

ניו יורק

טיסה לניו יורק

בין התאריכים, 16.03 - 04.04
טיסה סדירה
UNITED AIRLINES
ללוס אנג'לס

טיסה ללוס אנג'לס

בין התאריכים, 13.03 - 07.04
טיסה סדירה
UNITED AIRLINES
ניו יורק

טיסה לניו יורק

בין התאריכים, 07.03 - 22.03
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
ניו יורק

טיסה לניו יורק

בין התאריכים, 05.03 - 13.03
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
ניו יורק

טיסה לניו יורק

בין התאריכים, 11.03 - 18.03
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
סאן פרנסיסקו

טיסה לסאן פרנסיסקו

בין התאריכים, 07.03 - 28.03
טיסת LOW COST
EMIRATES
ארצות הברית היא אחת מהמדינות המתוירות, העצומות והמרתקות ביותר בעולם. אם זהו הביקור הראשון שלכם בארץ האפשרויות אז כדאי שתתכוננו לחוויה מסעירה, מלהיבה ובלתי נשכחת. בארצות הברית תמצאו שפע של יעדים מרהיבים לבקר בהם, תצאו למסעות שופינג במרכזי הקניות הגדולים, תאכלו במסעדות מובחורת, תחוו את חיי הלילה התוססים של המקומים, תטיילו ברחובות היוקרה המפורסמים ותכירו מקרוב את התרבות האמריקנית המדהימה.
 
טיסה לארצות הברית אינה עסק זול, הן בשל המרחק הגיאוגרפי הגדול מישראל והן בשל תנאי המחייה והעלויות בחופשה עצמה. לא כל הטיסות ארוכות מדי, טיסה לניו יורק הרבה פחות ארוכה מטיסה לסן פרנסיסקו למשל. הטיסות לארה"ב נחשבות ליקרות יחסית אך ניתן לצמצם את עלויות הטיסה במגוון דרכים. תוכלו לבחור בין טיסות דרך חברת תעופה זרה העוצרת באחת מערי אירופה או בקנדה ובכך לחסוך במעט במחיר הסופי לבין טיסות דקה 90 לארצות הברית שיכולה לסייע לכם לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים.
 
חשוב מאוד לזכור כי עלויות הטיסה תלויות גם במועד בו תבחרו לטוס. במהלך חודשי החורף צונחים המחירים באופן משמעותי בשל הביקוש הקטן ואילו במהלך הקיץ, אז הביקוש לטיסות לארצות הברית נמצא בשיא, הטיסות יקרות הרבה יותר. גם בחודשי השיא עדין תוכלו להמתין לרגע האחרון ולבחור את הטיסה הרצויה והמתאימה לכם ביותר. יש לקחת בחשבון כי אם מדובר בטיול שתוכנן חודשים מראש אז לא מומלץ לקחת סיכונים ולהמתין לרגע האחרון אך אם מדובר בטיול ספונטני זו האופציה המשתלמת ביותר עבורכם.
 
טיסות מישראל לארצות הברית נחשבות למבוקשות במיוחד לאורך כל ימות השנה ובשל כך גם היצע הטיסות הגדול ושפע החברות הממריאות ליעד. מגוון הטיסות הגדול הוביל בשנים האחרונות לירידת מחירי הטיסות כך שטיסות דקה 90 לארצות הבריתמשתלמות אף יותר מבעבר וניתן למצוא דילים מצוינים שיקזזו את עלות החופשה הכללית.
 
כדאי מאוד כאשר בוחרים באופציה של טיסות ברגע האחרון לארצות הברית לערוך השוואה בין מגוון החברות והטיסות המוצעות. מומלץ לשריין מלונות ולתכנן את הטיול בהתאם למועד הטיסה. לעתים טיסות בימים סמוכים מתסכמות בעלויות שונות וכדאי לבחור באופציה הזולה יותר אם מדובר בתאריכים קרובים כל כך. כמו כן מחירי הטיסות בין היעדים השונים בתוך ארצות שונים אף הם ועשויים להשפיע על בחירת המוקד הראשון בו תבחרו לנחות. רק לאחר שתבחרו במועד וביעד בו תנחתו תוכלו לתכנן את הטיול ולסגור טיסות המשך אם יש לכם כוונה לבקר ביותר מעיר אחת במעצמה הגדולה בעולם. אין ספק כי טיסות דקה 90 לארצות הבריתהן אופציה טובה במיוחד לחסכון כספי.