טיסות לארה"ב

הוסף עוד טיסה

טיסות לארה"ב

ניו יורק

טיסה לניו יורק

28.11 - 07.12
טיסת סדירות
AEROFLOT-RUSSIAN
ניו יורק

טיסה לניו יורק

13.12 - 17.12
טיסת סדירות
BRITISH AIRWAYS
מיאמי

טיסה לניו יורק

25.12 - 30.12
טיסת סדירות
UKRAINE AIRLINES
אורלנדו

טיסה לאורלנדו

19.11 - 28.11
טיסת סדירות
AMERICAN AIRLINES
סאן פרנסיסקו

טיסה לסן פרנסיסקו

19.11 - 26.11
טיסת סדירות
IBERIA
וושינגטון

טיסה לוושינגטון

04.12 - 12.12
טיסת סדירות
AIR FRANCE

דאלאס
מיאמי
שיקגו

טיסה לשיקגו

17.11 - 24.11
טיסת סדירות
LOT-POLISH AIRLINES

אחד היעדים הפופולאריים והמתויירים ביותר בעולם היא מדינת ההזדמנויות הבלתי נגמרות - ארה"ב! ישנה מגמת עלייה בכמות חברות התעופה שמפעילות טיסות לארצות הברית ממגוון יעדים אשר הפכו את הגישה לארצות הברית להרבה יותר נוחה ופשוטה עבור תיירים רבים המגיעים מארצות שונות בעולם. הטיסות לארצות הברית מתקיימות באופן תדיר עם מגוון חברות תעופה איכותיות שמצטיינות במתן שירות מקצועי עבור הנוסעים. בין חברות התעופה שמציעות טיסות לארצות הברית נמצאת גם חברת התעופה הלאומית של ישראל – אל על שמספקת טיסות ישירות מישראל לארצות הברית, במקביל לחברות דלתא וקוטיננטל איירליינס. כמובן שניתן למצוא חברות תעופה זרות שמציעות טיסות לארה"ב באמצעות טיסות המשך מנמל התעופה של ארצן.
 
הטיסות הנפוצות ביותר לארצות הברית הן בעיקר טיסות לניו יורק שמשדה התעופה הגדול JFK ניתן להמשיך ליעדים נוספים בארה"ב או לשהות בעיר התוססת ניו יורק. אגב, אחרי ניו יורק, הטיסות לארה"ב המבוקשות ביותר הן ללוס אנג'לס, לאס ווגאס סן פרנסיסקו ומיאמי.
 
לפני שמזמינים כרטיס טיסה לארה"ב יש כמה דברים שחשוב לדעת: 
 
  • לפני רכישת כרטיסי טיסה לארה"ב חובה להצטייד ב - ויזה לארה"ב
  • בשביל לשמור על מחיר כרטיס טיסה זול לארה"ב חשוב לבצע השוואת מחירים ולבדוק איזו חברת תעופה מספקת את הטיסה לארה"ב וכמובן מהי משך הטיסה.
  • תכנון מסלול הטיול לארה"ב הוא נדבך חשוב מאוד לפני הטיסה בעיקר אם מדובר בחופשה ארוכה הכוללת מספר יעדים שונים. רצוי לכתוב בנקודות מרכזיות אילו אטרקציות תרצו לבצע, אילו אתרים שתרצו לבקר בהם וכמובן בתי מלון מומלצים ללינה. כמו כן, אם ברצונכם להגיע לערים הנמצאות במרחק רב זו מזו, רצוי להתכונן לכך מראש ולהצטייד בכרטיסי טיסות פנים בארה"ב מבעוד מועד בשביל התניידות קלה יותר בין מדינות.
טיסות לארה"ב לכל המשפחה
 כרטיסי טיסות לארה"ב שונים במחירם זה מזה בעיקר בשל היעד אליו רוצים להגיע בתוך המדינה אך גם בשל סוג הכרטיס שמתשנה לפי גיל הנוסע. לכן חשוב לוודא בסוכנות הנסיעות ממנה אתם מזמינים את כרטיסי הטיסה את סוג הכרטיס, דבר העשוי להוזיל עבורכם את העלויות באופן משמעותי. 
 
להלן סוגי כרטיסי הטיסה אותם ניתן למצוא כשמזמינים טיסות לארה"ב הם:
כרטיסי טיסה לארה"ב סטנדרטיים למבוגרים במחירי מחירון חברות התעופה.
כרטיסי טיסה לארה"ב לסטודנטים הלומדים במכללות ובאוניברסיטאות על פי תנאי חברות התעופה.
טיסות לארה"ב לצעירים עד גיל 27 הניתנים במחיר זהה לזה של הסטודנטים.
טיסות לארה"ב למבוגרים בגיל 60+ עליהם ניתנת הנחה משמעותית.
כרטיסי טיסות לארה"ב לילדים עד גיל 12 אשר להם יש הנחה משמעותית ברכישת הכרטיס.
כרטיסי טיסה לארה"ב לתינוקות המשלמים בדרך כלל כ-10 אחוז בלבד ממחיר מחירון הכרטיס.
 
כדאי להתייעץ לפני הזמנת כרטיסי הטיסה לארצות הברית עם סוכנות הנסיעות שלנו כדי לבנות עבורכם את המסלול האידיאלי וכן לסייע לכם בהוצאת ויזה לארה"ב אם תצטרכו בכך. 

אם אתם מעוניים לשלב טיול לקנדה במהלך החופשה שלכם בארה"ב, תוכלו להיכנס לקישור הבא לקבלת למידע על טיסות לקנדה. כמו כן, תוכלו לקרוא מידע נוסף על טיסות למגוון יעדים בארצות הברית בהתאם לחופשה שאתם מתכננים.

מפה ומזג אוויר בארה"ב

new york

0°-5°
שישי -1°-1°
שבת 1°-8°
ראשון 2°-7°

כדי לקבל השראה לטיול חווייתי בארה"ב צפו בסרטון: