טיולים חווייתיים מלוס אנג'לס

חופי קליפורניה

יום טיול מלוס אנג'לס לחופי קליפורניה
ביקור בחופי קליפרניה
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה

סיור לאורך כביש 1

יום טיול מלוס אנג'לס לאורך כביש 1
ביקור בסנטה ברברה, סולבנג וטירת הרסט
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה

סן דייגו

יום טיול מלוס אנג'לס לעבר סן דייגו
ביקור במוזיאונים ובמלון האגדי בקורונדו
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה

פאלם ספירנגס ואאוטלט

יום טיול מלוס אנג'לס לפאלם ספרינג
ביקור בגן החיות המדברי וקניות באאוטלטים
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה
לאס וגאס

לאס וגאס

שני ימי טיול מלוס אנג'לס ללאס וגאס
ביקור בבירת ההימורים ובסכר הובר
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה
קליפורניה אקספרס

קליפורניה אקספרס

שלושה ימי טיול מלוס אנג'לס לכיוון סן פרנסיסקו
ביקור בסנטה ברברה, סן פרנסיסקו ופארק יוסמיטי
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה

לפתוח את הבוקר בעיר הכוכבים הנצחית והמפורסמת ביותר בעולם, לטייל בשדרת הכוכבים ולבקר באינספור אתרים, מוזיאונים, פארקי שעשועים, אתרי טבע וההמלצות עוד רבות וטובות. אך הפעם אנו רוצים לגלות לכם את הקסם שנמצא גם בקרבת לוס אנג'לס, כי גם מחוץ לכותלי העיר התוססת ושלל הפעילויות שבה, מחכות לכם אפשרויות טיול רבות וטובות, החל מטיול של יום אחד ועד טיולים למספר ימים. בואו לגלות את הסביבה המדהימה של לוס אנג'לס.
 
טיולי יום מלוס אנג'לס
נהורה טורס שמחה להציע לכם מגוון אפשרויות לטיולי יום מלוס אנג'לס. הטיולים יביאו אתכם למקומות נפלאים ומיוחדים בעיר ובקרבתה, זאת בליווי מדריך דובר עברית ואנגלית, הסעה מסודרת, ארוחות וכניסות לאתרים השונים.
 
איפה מטיילים? ובכן, לבחירתכם מגוון אפשרויות של טיולי יום:
טיול לחופי קליפורניה: טיול שטוף שמש העובר בין החופים המפורסמים והחווייתיים בעיר האנטינגטון ביץ' (Huntington Beach), לונג ביץ' (Long Beach),
ווניס ביץ' (Venice Beach) וחוף ומזח סנטה מוניקה. במשפט: חופשת בטן גב מושלמת

טיול באתרים מפורסמים לאורך כביש 1: טיול מרתק בו תיסעו לכיוון סנטה ברברה ותעברו במגוון נמלים וחופים, כפר סולבנג (Solvang) הדני, טירת הרסט (Hearst Castle) המהווה נקודת ציון חשובה ועוד. במשפט: טיול אמריקאי באווירה אירופאית

יום טיול מלוס אנג'לס לעבר סן דייגו: טיול העובר בדרך מדהימה ומגיע לעיר מרתקת, צבעונית ושמחה, סן דייגו. בין האתרים במהלך הטיול תעלו על נושאת המטוסים USS Midway, תבקרו בתצפית במפרץ לה הויה (la jolla) ועוד. במשפט: טיול מלא גוונים.

יום טיול מלוס אנג'לס לפאלם ספרינג: פלאם ספינג זה המקום הנוצץ של לוס אנג'לס המהווה ביתם של סלבריטאים כמו פרנק סינטרה, מרילין מונרו, ברברה סטרייסנד ועוד. הטיול עובר בתצפית על רכס קניון צ'ינו (chino hair designer), סיור בבתי הכוכבים ונקנח בקניות.
במשפט: הכי אבק כוכבים שאפשר.

טיול למספר ימים
אם החלטתם לפנות מספר ימים לטיול מלוס אנג'לס לאתרים בסביבתה אנו מזמינים אתכם להצטרף ליומיים טיול מלוס אנג'לס ללאס וגאס או שלושה ימי טיול מלוס אנג'לס לכיוון סן פרנסיסקו. כל אחד מהטיולים עוצר באתרים ושמורות טבע מפורסמות, בעיירות קסומות בדרך כמו העיירה כרמל (Carmel) או פארק יוסמיטי (Yosemite National Park) בהם תבקרו במהלך הטיול לכיוון סן פרנסיסקו. בטיול לכיוון לאס וגאס תבקרו בסכר הובר המרהיב, קניון האאוטלט של נבדה וכמובן בקזינו. צוות הסוכנים של נהורה טורס עומד לרשותכם ויספק לכם את כל המידע על הטיולים מלוס אנג'לס ויזמין עבורכם את הטיול המתאים ביותר לכם.