נגישות
  • mainPicture
    חופשה רומנטית במלדיבים

חופשה רומנטית במלדיבים


טיסות לאיים המלדיבים - יעד מוביל לחופשה רומנטית

 
האיים המלדיבים הם בין היעדים הפופולאריים ביותר בעולם לחופשות ירח דבש וחופשות זוגיות. מה הופך את המלדיבים ליעד כל כך 'רומנטי' באפיו? השאלה, כמובן, קשורה למהי היא בעיניכם רומנטיקה, אך אם אתם חושבים על נוף, פרטיות ופינוקים שמאפשרים לכם להתרכז רק אחד בשנייה, להסתכל יחד אל האופק ולבחור שמות לילדים שלכם - זו בעינינו חופשה רומנטית.

Olhuveli Beach & Spa Resort

ריזורט מהמם מוקף בשוניות אלמוגים מהממות
ובמי טורקיז צלולים ומדהימים!
ריזורט ברמת 4.5 כוכבים

Sun Aqua Vilu Reef

ריזורט מהמם הממוקם באי קסום! הנופים והחופים
פשוט מרהיבים!
ריזורט ברמת 4.5 כוכבים

The Sun Siyam Irufushi

ריזורט ייחודי המציע וילות על המים, וילות על החוף,
חופים מדהימים ושלל פינוקים!
ריזורט ברמת 5 כוכבים

Adaaran Select Hudhuran

אתר נופש מפנק במיוחד שמתאים לזוגות מאוהבים
וגם פופולרי בקרב גולשי גלים ורוח!
מלון ברמת 4 כוכבים
מיקום - טיסות למלדיביים
 
המלדיבים נמצאים מדרום מערב לסרי לנקה, באוקיינוס ההודי. רפובליקת המלדיביים כוללת כ-1,200 איים שמאתיים בלבד מהם מיושבים. האיים מסודרים במעין מחרוזת ומכאן גם שמם ובטיסה הם נראים כשרשרת פנינים נוצצת במרכז המים התכולים. כשתבחרו את הריזורט בו אתם לנים במלדיבים, למעשה תבחרו באי משלכם (או, שלכם ושל שאר אורחי הריזורט). תוכלו לשוט בקיאק או בסירה לאיים אחרים, ריקים מאדם, ולדמיין שננטשתם באי בודד
 
ריזורט במלדיביים
 
רוב הפעילות במלדיבים היא התפנקות על החול או בברכה ופעילויות ימיות למיניהן כמו שנרקול, צלילה ושיט. לא תמצאו כאן חיי לילה מסעירים וטרקים יוצאי דופן. התמה היא פינוק. לכן, כל הריזורטים במלדיבים כוללים פחות או יותר כל מה שתצטרכו: מסעדות גורמה, בארים, ברכות, ספא, חדרי כושר ועוד... זו עוד סיבה שהמלדיבים קורצים במיוחד לזוגות שמחפשים להיות בעיקר עם עצמם.

מפה ומזג אוויר במלדיבים