הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות נופש במלדיביים

Olhuveli Beach & Spa Resort

חבילת נופש ל- 7 לילות
Olhuveli Beach & Spa Resort

Sun Siyam Iru Fushi

חבילת נופש ל- 7 לילות
Deluxe Beach Vila DBL
להזמנה עד התאריך 15.12.19

Sun Aqua Iru Veli

חדש! חבילת נופש ל- 7 לילות
Beach Suite with Pool DBL
להזמנה עד התאריך 15.12.19

Sun Aqua Vilu Reef

חבילת נופש ל-7 לילות
Beach Villa DBL
להזמנה עד התאריך 15.12.19

ירח דבש משולב סרי לנקה מלדיביים

חבילת נופש ל-7 לילות בסקי לנקה
ו-3 לילות במלדיביים

Adaaran Select Hudhuranfushi

חבילת נופש ל-7 לילות
Adaaran Select Hudhuranfushi
איים המלדיבים הם בין היעדים הפופולאריים ביותר בעולם לחופשות ירח דבש וחופשות זוגיות. מה הופך את המלדיבים ליעד כל כך 'רומנטי' באפיו? השאלה, כמובן, קשורה למהי היא בעיניכם רומנטיקה, אך אם אתם חושבים על נוף, פרטיות ופינוקים שמאפשרים לכם להתרכז רק אחד בשנייה, להסתכל יחד אל האופק ולבחור שמות לילדים שלכם - זו בעינינו חופשה רומנטית.

ריזורט במלדיביים
המלדיבים נמצאים מדרום מערב לסרי לנקה, באוקיינוס ההודי. רפובליקת המלדיביים כוללת כ-1,200 איים שמאתיים בלבד מהם מיושבים. האיים מסודרים במעין מחרוזת ומכאן גם שמם ובטיסה הם נראים כשרשרת פנינים נוצצת במרכז המים התכולים. כשתבחרו את הריזורט בו אתם לנים במלדיבים, למעשה תבחרו באי משלכם (או, שלכם ושל שאר אורחי הריזורט). תוכלו לשוט בקיאק או בסירה לאיים אחרים ולדמיין שננטשתם באי בודד
 
אטרקציות במלדיביים
רוב הפעילות במלדיבים היא התפנקות על החול או בברכה ופעילויות ימיות למיניהן כמו שנרקול, צלילה ושיט. לא תמצאו כאן חיי לילה מסעירים וטרקים יוצאי דופן.  כל הריזורטים במלדיביים כוללים את כל מה שתצטרכו: מסעדות גורמה, בארים, ברכות, ספא, חדרי כושר ועוד... זו עוד סיבה שהמלדיביים קורצים במיוחד לזוגות שמחפשים להיות בעיקר עם עצמם. אז אם אתם מחפשים ליהנות מחופשה רומנטית של פעם בחיים זה הזמן הנכון לחפש טיסות למלדיביים.