• טיסות למזרח

טיסות למזרח הרחוק עם טורקיש איירליינס

טיסות למזרח במבצע עם טורקיש איירליינס

טיסות לדלהי
טיסות להודו
טיסות לבנגקוק
טיסות לסין
טיסות לויאטנם
טיסות למנילה
טיסה לטוקיו
טיסות למלדיביים
טיסות לנפאל

טיסות למזרח

המזרח הרחוק, על יעדיו השונים, הוא יעד פופולארי מאוד, בעיקר בגלל המחירים הזולים במיוחד של השירותים השונים: בתי המלון, תחבורה ציבורית ומוניות, מסעדות וכמעט הכול יעלה לכם מעט מאוד יחסית לטיול באירופה, ארה"ב ואפילו דרום אמריקה. תוסיפו לכך תרבות מרתקת ושונה מאוד מתרבויות המערב המוכרות לנו, נופים מדהימים של איים טרופיים, הרים מושלגים ואזורים כפריים ובתוליים ואנשים חייכנים ומסבירי פנים. לא פלא שתיירות המזרח מתפתחת בקצב מסחרר.

טיסות למזרח - האפשרויות שלכם


במזרח הרחוק ישנם יעדים שפשוט מאוד להגיע אליהם בטיסה ישירה וישנם יעדים שתצטרכו להגיע אליהם בטיסה עם חברה זרה או באמצעות עצירה באחת ממדינות המזרח האחרות. מישראל יש טיסות ישירות להודו (עם אל על למומבאי ועם חברות זרות אחרות לדלהי, צ'נאי ויעדים אחרים), טיסות ישירות לבנגקוק - תאילנד (טיסות אל על לבנגקוק) וטיסות ישירות לסין.

כדי להגיע ליעדים אחרים כגון סרי לנקה, ויאטנם או נפאל, תצטרכו לעבור דרך מדינות אחרות, אם באמצעות טיסה בחברת תעופה זרה ואם באמצעות טיסה ישירה לבנגקוק או מומבאי ומשם המשך בטיסת פנים. טיסות למזרח הן מצרך פופולארי מאוד ולכן אף על פי שאין טיסות ישירות לכל מקום, תוכלו למצוא טיסות נוחות ובמחירים טובים.
למרות שקשה למצוא במזרחטיסות low costכמו לאירופה, ניתן למצוא טיסות זולות למזרח, כולל טיסות זולות לפיליפינים, טיסות למזרח של קטאר איירווייזוטיסות זולות לתאילנד.

טיסות טורקיש איירליינס Turkish Airlines


טורקיש איירליינס היא חברת תעופה עטורת הפרסים ומהמובילות בעולם, פשוט כי היא יודעת איך להעניק חוויית שירות וטיסה ברמה הגבוהה ביותר. כך שלמרות "מהפכתהלואו קוסט" הצליחה חברת טורקיש איירליינס להמשיך ולהוביל, זאת ע"י הקשבה מתמדת לצורכי הלקוחות שלה והענקת חוויית טיסה מותאמת, הקמת טרקלין מפנק, דיוטי פרי גדול, שירותי בידור מתקדמים ושירות לקוחות אדיב ומקצועי.
 
טורקיש איירליינס הינה חברת התעופה הלאומית של טורקיה, אשר נוסדה בשנת 1933 ומאז צמחה, גדלה, שינתה את שמה והגיע למעמדה הנוכחי הכולל לא מעט פרסים ותארים בניהם התואר לחברת התעופה הטובה ביותר באירופה. כיום מפעילה טורקיש איירליינס טיסות לאירופה מישראל, הכוללות לרוב גם עצירת ביניים בנמל התעופה החדש והמתקדם באיסטנבול (Istanbul havalimanı) הנחנך באוקטובר 2018. עצירות הביניים יכולות להיות קצרות או ארוכות, בהתאם לנוחות שלכם, כשסוכני הנסיעה של נהורה טורס ימצאו ויזמינו עבורכם את הטיסה הנוחה והמותאמת במיוחד לסוג החופשה שלכם. 
 
כיום מפעילה החברה צי מטוסים מרשים ומבצעת טיסות יומיות רבות מישראל לטורקיה, כשהיד עוד נטויה ובעתיד הקרוב צפוי לעלות מספר הטיסות. החברה מפעילה שירותי טיסה סדירים לכ - 300 יעדים ברחבי העולם וכ- 85% מהנוסעים הישראלים שטסים עימה ממשיכים בטיסת המשך למדינות שונות באירופה, ארה"ב והמזרח.

נהורה טורס מציעה מגוון של טיסות טורקיש איירליינס למיאמי, טיסות טורקיש איירליינס לארה"ב, אירופהוטיסותשל חברות תעופה אחרות ליעדים שונים ובמחירים אטרקטיביים.