טיסות אל על

טיסות אל על

טיסות מומבאי

טיסה למומבאי אל על

12.12 - 25.12
טיסת סדירות
EL-AL
באישור מיידי
החל מ $1,044
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לבנגקוק עם אל על

טיסה לבנגקוק אל על

10.12 - 17.12
טיסת סדירות
EL-AL
באישור מיידי
החל מ $737
להזמנה מחיר לאדם
טיסות מנילה

טיסה למנילה אל על

16.12 - 23.12
טיסת סדירות
EL-AL
באישור מיידי
החל מ $955
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לדלהי עם אל על

טיסה לדלהי אל על

17.12 - 23.12
טיסת סדירות
EL-AL
באישור מיידי
החל מ $1,054
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לפוקט עם אל על

טיסה לפוקט אל על

17.12 - 31.12
טיסת סדירות
EL-AL
באישור מיידי
החל מ $1,516
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לקוסמוי עם אל על

טיסה לקוסמוי אל על

17.12 - 02.03
טיסת סדירות
EL-AL
באישור מיידי
החל מ $1,306
להזמנה מחיר לאדם
אל על היא חברת התעופה הלאומית של ישראל כמו כן הגדולה והותיקה ביותר. ישנן טיסות ישירות עם אל על למבחר יעדים מסביב לעולם ובמגוון תעריפים. אל על נחשבת לחברה המועדפת בקרב נוסעים ישראלים המעוניינים לטוס עם חברה ישראלית המספקת אבטחה גבוהה, נסיון של שנים, שירות בשפה העברית, יעילות וחסכון זמן של טיסה ישירה ושירות מקצועי ואמין.
 
בין מגוון הטיסות שמציעה החברה תוכלו למצוא כרטיסי טיסה למחלקת עסקים, מחלקה ראשונה ומחלקת תיירים. המחירים בין המחלקות השונות שונים אך כך גם השירותים ותנאי הטיסה. מדי יום יוצאת החברה עם מבצעים שונים הכוללים בין היתר מבצעים לאנשי עסקים, מבצעים לתיירים, טיסות חודשיות זולות וטיסות יומיות במחירים מיוחדים של הרגע האחרון.
 
אל על נחשבת לאחת מחברות התעופה הבטוחות ביותר בעולם ומקפידה בהוראות ביטחון מחמירות ביותר. בשל המצב הביטחוני העולמי והרגישות של מדינת ישראל באזורים לא מעטים, חלק גדול מהאוכלוסייה הישראלית מעדיפים לטוס אל על ולהרגיש בידיים בטוחות ואחראיות. בחלק גדול ממטוסי החברה ישנה מערכת הגנה כנגד טילי קרקע ואוויר ובנוסף אמצעים טכנולוגים מתקדמים וחדישים שלא תמצאו בחברות תעופה אחרות.
 
הצוות הישראלי של אל על יוביל אתכם ל-180 יעדים שונים בהם נוחתים המטוסים הרבים של החברה אך תדירות הטיסות משתנה בהתאם לביקוש, לעונות השנה ומועדים וחגים בארץ ובעולם. נוסעים רבים מעניקים חשיבות לא מעטה לצוות אווירי וצוות קרקע דובר עברית, הן בשל תחושת הביטחון שהדבר מעניק להם והן בשל הקושי שלהם עם השפה האנגלית. הצוות של אל על מורכב כולו מצוות ישראלי דובר עברית, כך שגם ביעד אליו אתם מגיעים תוכלו למצוא מענה על ידי הצוות המקומי עם שובכם ארצה או עם הנחיתה.
 
באתר האינטרנט של נהורה טורס תוכלו למצוא מגוון של טיסות אל על למגוון יעדים. מומלץ מאוד לעקוב אחר המחירים המוצעים ולחפש את הדילים המשתלמים ביותר שיאפשרו לכם לטוס ישירות אל היעד המועדף עליכם, עם צוות ישראלי וברמת ביטחון גבוהה במיוחד.