טיסות לחו"ל עם חברות תעופה זרות

הוסף עוד טיסה

טיסות עם חברות תעופה זרות

טיסות בנגקוק

טיסה לבנגקוק דרך טורקיה

31.03 - 12.04
טיסת סדירות
TURKISH AIRLINES
טיסות בנגקוק

טיסה לבנגקוק דרך אוזבקיסטן

23.03 - 03.04
טיסת סדירות
UKRAINE AIRLINES
טיסות טוקיו

טיסה לטוקיו דרך צרפת

02.04 - 12.04
טיסת סדירות
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות ניו יורק

טיסה לניו יורק דרך פולין

31.03 - 04.04
טיסת סדירות
LOT-POLISH AIRLINES
יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות לטוס לחו"ל עם חברות תעופה זרות וליהנות ממחירים משתלמים ומרמת שירות גבוהה ואטרקטיבית. בעקבות הסכם שמים פתוחים החלו חברות תעופה זרות רבות לטוס לישראל, מה שהעלה את התחרות על לבם של הישראלים מדרגה והוביל להורדת מחירים משמעותית המורגשת היטב בשפע ההצעות והדילים שניתן למצוא כמעט לכל יעד מסביב לעולם.
 
חברות התעופה הזרות טסות לרוב אל מדינות הבית שלהן אך מפעילות גם טיסות המשך כמעט לכל מקום לעולם. כך למשל תוכלו לטוס עם טורקיש אילריינס לניו יורק או לחלופין עם רויאל ג'ורדניאן לתאילנד. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את היעד אליו תרצו לטוס ואת המועד המבוקש ולערוך חיפוש מקיף אחר המחיר המשתלם ביותר.
 
אם יש לכם גמישות מסויימת בכל הנוגע למועד הטיסה תוכלו לצמצם עלויות אף יותר. ככל שתרחיבו את מסגרת הזמן בחיפוש כך תוכלו ליהנות מהצעות רבות ומגוונות. לעתים המחירים יכולים להיות שונים גם בימים עוקבים, זאת כאמור בהתאם לתפוסת הטיסה והביקוש אליה באותו היום. בנוסף ישנם יעדים אליהם לא יוצאות טיסות ישירות מישראל כך שטיסות עם חברות זרות הן למעשה האופציה היחידה עבורכם כדי להגיע אל היעד.
 
אם אתם טסים עם חברת תעופה זרה ליעד אחר כדאי לקחת בחשבון כי תאלצו לעצור לחניית ביניים בארץ המקור. לעתים ההמתנה יכולה להמשך מספר דקות, שעות ואפילו ימים. כאשר טסים עם חברה זרה חשוב לבדוק את משך זמן ההמתנה של עצירת הביניים וכן לבדוק האם טיסת ההמשך יוצאת מאותו שדה התעופה בו נחתתם או שמא יהיה עליכם להחליף שדה תעופה. במידה ויהיה עליכם להחליף שדה תעופה, או אם לוח הזמנים יהיה צפוף מדי, כדאי לשקול אופציות אחרות על מנת להמנע מפספוס הטיסה, בעיקר כאשר הטיסות לעתים אינן ממריאות ונוחתות בזמן. ישנן חברות תעופה זרות המפעילות טיסות שכר אשר טסות ישירות אל היעד וללא עצירת ביניים.