טיסות לחו"ל עם חברות תעופה זרות

טיסות עם חברות תעופה זרות

טיסה לטוקיו

טיסה לטוקיו

בין התאריכים, 05.06 - 25.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות לבנגקוק

טיסה לבנגקוק

בין התאריכים, 04.06 - 17.06
טיסה סדירה
AIR INDIA
טיסה לסן פרנסיסקו

טיסה לסן פרנסיסקו

בין התאריכים, 05.06 - 18.06
טיסה סדירה
ITA Airways
טיסות לקנדה

טיסה לקנדה

בין התאריכים, 01.06 - 08.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה לניו יורק

טיסה לניו יורק

בין התאריכים, 30.05 - 11.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה לבנגקוק

טיסה לבנגקוק

בין התאריכים, 30.05 - 10.06
טיסה סדירה
AIR INDIA
באישור מיידי
החל מ $649
להזמנה מחיר לאדם

טיסות ליעדים נבחרים בחו"ל עם חברות זרות

יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות לטוס לחו"ל עם חברות תעופה זרות וליהנות ממחירים משתלמים ומרמת שירות גבוהה ואטרקטיבית. בעקבות הסכם שמים פתוחים החלו חברות תעופה זרות רבות לטוס לישראל, מה שהעלה את התחרות על לבם של הישראלים מדרגה והוביל להורדת מחירים משמעותית המורגשת היטב בשפע ההצעות והדילים שניתן למצוא כמעט לכל יעד מסביב לעולם.
 
חברות התעופה הזרות טסות לרוב אל מדינות הבית שלהן אך מפעילות גם טיסות המשך כמעט לכל מקום לעולם. כך למשל תוכלו לטוס עםטורקיש אירליינס לניו יורקאו לחלופין עםרויאל ג'ורדניאן לתאילנד.כל שעליכם לעשות הוא לבחור את היעד אליו תרצו לטוס ואת המועד המבוקש ולערוך חיפוש מקיף אחר המחיר המשתלם ביותר.
 
אם יש לכם גמישות מסויימת בכל הנוגע למועד הטיסה תוכלו לצמצם עלויות אף יותר. ככל שתרחיבו את מסגרת הזמן בחיפוש כך תוכלו ליהנות מהצעות רבות ומגוונות. לעתים המחירים יכולים להיות שונים גם בימים עוקבים, זאת כאמור בהתאם לתפוסת הטיסה והביקוש אליה באותו היום. בנוסף ישנם יעדים אליהם לא יוצאות טיסות ישירות מישראל כך שטיסות עם חברות זרות הן למעשה האופציה היחידה עבורכם כדי להגיע אל היעד.
 
אם אתם טסים עם חברת תעופה זרה ליעד אחר כדאי לקחת בחשבון כי תאלצו לעצור לחניית ביניים בארץ המקור. לעתים ההמתנה יכולה להמשך מספר דקות, שעות ואפילו ימים. כאשר טסים עם חברה זרה חשוב לבדוק את משך זמן ההמתנה של עצירת הביניים וכן לבדוק האם טיסת ההמשך יוצאת מאותו שדה התעופה בו נחתתם או שמא יהיה עליכם להחליף שדה תעופה.

במידה ויהיה עליכם להחליף שדה תעופה, או אם לוח הזמנים יהיה צפוף מדי, כדאי לשקול אופציות אחרות על מנת להמנע מפספוס הטיסה, בעיקר כאשר הטיסות לעתים אינן ממריאות ונוחתות בזמן. ישנן חברות תעופה זרות המפעילות טיסות שכר אשר טסות ישירות אל היעד וללא עצירת ביניים.