נגישות
  • mainPicture

טיסות לאורלנדו

הוסף עוד טיסה

טיסות לאורלנדו

טיסות אמסטרדם

טיסה לאורלנדו

11.01 - 23.01
טיסת סדירות
PEGASUS AIRLINES
טיסות אמסטרדם

טיסה לאורלנדו

21.01 - 22.01
טיסת סדירות
PEGASUS AIRLINES
טיסות אמסטרדם

טיסה לאורלנדו

01.01 - 17.01
טיסת סדירות
AEGEAN AIR
טיסות אמסטרדם

טיסה לאורלנדו

01.01 - 10.01
טיסת סדירות
AEGEAN AIR

אורלנדו שבפלורידה מפורסמת בכל העולם בעיקר בזכות אתר דיסני וורלד שנמצא בה, ושבזכותו קמו בעיר עוד ועוד פארקים שיגרמו לילדים שלכם לחייך... במהלך הביקור באורלנדו מומלץ לכלול לפחות ביקור באחד מהפארקים העצומים והחווייתיים בעיר. 
 

אטרקציות לכל המשפחה
 

אם הגעתם לאורלנדו, במסגרת טיול בארה"ב או במיוחד כדי לחוות את דיסני וורלד, תגלו עיר כייפית, נעימה ובלתי נשכחת שתשאיר בכם חותם אולי אפילו יותר מפארק השעשועים הענק שהיא מכילה. בכל זאת, אופיה של העיר מותאם מאוד לחופשה משפחתית והיצע האטרקציות עשיר ומגוון.  


דיסני וולד - ללא ספק זהו יעד חובה לכל משפחה עם ילדים המגיעה לביקור באורלנדו. מדובר בפארק הגדול ביותר בארה"ב (כן, גדול יותר מדיסנילנד שבקליפורניה) וכמו שאפשר לתאר הוא מרשים, מפעים ולעתים מבלבל. דיסני וורלד כולל לא פחות מארבעה פארקים ועוד שני פארקי מים. אפשר לשלם כניסה עבור כל פארק בנפרד, כי אין שום סיכוי שתספיקו ליהנות מכל הפארקים בביקור אחד. בכל פארק אפשר לבלות לפחות יום מלא אחד ולכן רבים מקדישים לביקור בדיסני וורלד מספר ימים או שבוחרים מראש את המתחם המעניין ביותר עבורם. המתחמים מתחלקים לנושאים שונים: אגדות דיסני בממלכת הקסם, ממלכת החיות, מתחם הוליווד ואזור שמוקדש כולו לטכנולוגיה, חלל ומדע. כאמור בנוסף לארבעת אלו ישנם גם פארקי מים. מרבית הפארקים פתוחים מ-9:00 בבוקר עד 21:00 בערב. 


אולפני יוניברסל - אולפני יוניברסל הקימו באורלנדו פארק עצום ומלא פעילות. בביקור בפארק תוכלו להיכנס לעולם הסרטים, ולראות מקרוב אפקטים מלאי אדרנלין המוצגים למבקרים לפי נושא, כמו פארק הארי פוטר, פארק אי ההרפתקאות, פארק מים פרוע ובו כל מגלשה שתוכלו לחשוב עליה ועוד פארק מים שנקרא "מפרץ וולקאנו". הפארקים פתוחים בין השעות 9:00 בבוקר ל-21:00 או 22:00 בערב, תלוי ביום. 


עולם המים (Sea World) - זהו המקום המושלם לצפייה בדולפינים, לוויתנים, אקוואריומים ענקיים ובשאר בעלי החיים מממלכת עולם המים העשירה והמרתקת. במהלך הביקור בעולם המים תוכלו גם לצפות בסרטים בתלת-מימד ובמופעי קרקס.  כדאי לדעת שצוות הפארק אחראי גם להצלתם של עשרות אלפי בעלי חיים ימיים לאורך 50 שנות פעילותו.


לגו לנד (Lego Land) - פארק ענק המתפרש על פני מאות דונמים ובו שלל מופעים, מתקנים, פארק מים וגם מלון. אם במקרה עברתם בארה"ב ולא הגעתם לניו יורק, לאס וגאס או הבית הלבן, תוכלו לראות דגמי לגו שלהם כאן בפארק. יש פה גם גנים בוטניים (לא מלגו), מתחם חלל וכמובן מתחמים בהם הילדים יכולים לבנות בקוביות הפלסטיק הצבעוניות. הפארק פתוח במרבית הימים מ-10:00 בבוקר עד 18:00 או 19:00 בערב. 

היצע הפארקים באורלנדו עשיר ומגוון ומומלץ לבצע חיפוש באתרים האינטרנט השונים לקבלת כל המידע הנחוץ לכם לתכנן את הביקור שלכם בצורה המיטבית. 
 

טיסות מישראל לאורלנדו

מאחר ולא קיימות טיסות ישירות מישראל לאורלנדו, ניתן לטוס בטיסה ישירה מתל אביב לניו יורק וממנה להמשיך לאורלנדו, או לטוס באחת מחברות התעופה הזרות הממריאות מישראל ועוברות דרך אירופה ומשם להמשיך בטיסת המשך לאורלנדו. 

 

מפה ומזג אוויר באורלנדו

אורלנדו

4°-6°
שני 5°-11°
שלישי 5°-9°
רביעי 7°-12°