אודותינו

מי אנחנו

חברת התיירות הוותיקה "נהורה טורס" פועלת כסוכנות נסיעות מאז שנת 2002 ומעניקה שירות מקצועי לקהל הרחב. חברת 'נהורה טורס' מורכבת מצוות סוכנים מנוסה ומקצועי בעל ידע נרחב באיתור מיטב שירותי הנופש והטיסות ברחבי העולם עבור לקוחותינו, תוך שימת דגש על טיסות למזרח וטיסות לתאילנד המבוקשת.

'נהורה טורס' מומחית במתן שירותי נסיעות למגזר הפרטי, בעיקר בתחום הפנאי ובמתן שירותי תיירות לאנשי עסקים, עיריות וחברי כנסת. הודות לשנים של ניסיון, המומחים של נהורה יודעים להתאים לכל לקוח את המוצר שמתאים לו בצורה הטובה ביותר ולהרכיב עבורו את החבילות המתאימות והמשתלמות ביותר בין אם לטיסות למזרח הרחוק ובין אם טיסות למגוון יעדים באירופה ובארה"ב.

במסגרת המאמצים להרחיב את פעילות החברה, להגדיל את כח הקנייה שלה ואת היקף ההסכמים עם חברות התעופה ברחבי העולם, 'נהורה טורס' הצטרפה בסוף שנת 2015 ל'קבוצת אופקים' הוותיקה ומהווה חלק בלתי נפרד ממנה. מהלך זה מאפשר ללקוחות נהורה טורס ליהנות ממחירים אטרקטיביים ותחרותיים. 

שירותים נוספים

'נהורה טורס' פעילה בתחום הדיגיטל ומעמידה לרשות לקוחותיה מנוע הזמנות און ליין באתר וידועה בין היתר במתן שירותי נסיעות פרונטאליים ללקוחתינו. צוות סוכני הנסיעות ויועצי התיירות המנוסים של 'נהורה טורס' הינו צוות ותיק ומנוסה ובעל ניסיון של שנים רבות בתחום הנסיעות, שייתן לכם את כל התשובות לכל השאלות בנושאי תיירות שונים, כולל המלצות וטיפים לבניית טיולים אישיים לכל לקוח באשר הוא.

צוות העובדים של 'נהורה טורס' מורגל לעבודה תחת לחץ, בעמידה בלוחות זמנים צפופים ובמגבלות של תקציבים למועדי טיסה מדויקים. אנו ב'נהורה טורס' מעמידים את הלקוח במרכז וסוכנינו יעשו מעל ומעבר להבטיח עבורכם את החופשה המושלמת.
כיום 'נהורה טורס' משתפת פעולה עם כל ספקי התיירות בארץ ובעולם בכדי לתת מענה לכל צרכי הלקוח באופן היעיל והמהיר ביותר.

המומחיות שלנו

  • מומחיות בבניית טיולים למטייל העצמאי בתאילנד, כלל המזרח הרחוק וארה"ב.
  • מומחיות באיתור טיסות למזרח הרחוק ובפרט טיסות לתאילנד.
  • מומחיות בהרכבת טיסות פנים וטיסות המשך ברחבי ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק.
  • מומחיות בהתאמת שירותי קרקע לאופי החופשה של המטייל בחו"ל.
  • מומחיות בטיולים מאורגנים לקבוצות וארגונים והרכבת חבילות בהתאם לצרכי הקבוצה.
  • מומחיות ביעדים המבוקשים ביותר: טיסות למזרח הרחוק ותאילנד, ארה"ב, דרום אמריקה ומדינות אירופה (עם דגש על ברלין, פראג, אמסטרדם וטיולים בהרכבה אישית ברומניה).

סניף נהורה טורס

הסניף המרכזי עבר לאחרונה שיפוץ מהיסוד, וממוקם בבניין העירייה באשקלון. הסניף משמש כמשרד לקבלת קהל פרונטאלי וגם כמוקד מתן מענה לקבלת מיילים והודעות ממגוון סוגי המדיה העכשוויים.
 
כתובת
רחוב הגבורה 6,
בניין העירייה,
אשקלון.
 
 
שעות פעילות הסניף
א'-ה' - 8:30-19:00
שישי וערבי חג- 8:30-13:00

 

מייל ראשי לפניות
stav@nehoratours.co.il