לקוחות עסקיים

לקוחות עסקיים - CORPORATE TRAVEL SERVICES

נהורה טורס פועלת מחלקת תיירות בוטיק לעסקים, המעניקה מגוון רחב של שירותי תיירות הפועלים בסינרגיה עם הפעילות העסקית של החברה ומאפשרים להציע ללקוחות העסקיים פתרון מקיף לכל צרכי התיירות. הצוות המקצועי שלנו בעל ניסיון וותק של 25 שנה בענף התיירות, ומציע מעטפת מלאה לטיפול בכל ההיבטים הכרוכים בהטסת עובדי החברה לחו"ל כולל הזמנת טיסות בינ"ל, טיסות פנים, בתי מלון באזורי העסקים ובקרבת מרכזי הכנסים, תיאום העברות וכל סידורי הקרקע ההכרחיים לטובת הטסת העובדים בצורה יעילה ואופטימאלית.
בין קהל לקוחותינו העסקיים נמנים וועדים, ארגונים, חברות מהסקטור הפרטי פרטיות והציבורי, ועיריות - הנהנים משירות זמין, יעיל ומקצועי לאורך שנים רבות.

שירות לקוחות עסקי
בין אם מדובר בנסיעה עסקית מתוכננת מראש בהתאם ללוחות זמנים מדוקדקים של כנסים בינ"ל, ובין אם מדובר בנסיעת עסקים ספונטנית שמחייבת מענה מידי וזמינות גבוהה – הצוות שלנו בנהורה טורס בעל כל הידע והמומחיות הדרושים על מנת להעניק לחברות פתרונות לכל צרכי התיירות בצורה מקצועית, יעילה ומהירה בכל רגע נתון, באמצעות מוקד טלפוני הזמין 24/7, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ושימת דגש על כל הפרטים - קטנים כגדולים.

מגוון שירותים ומוצרים לסקטור העסקי
לחברתנו הסכמים וחוזים בלעדיים עם מגוון ספקיות שירותים בעולם, דבר המאפשר ללקוחות העסקיים ליהנות מפורטפוליו עשיר של מוצרים, העונים לצרכי נסיעות עסקים או לנסיעות פרטיות, ובזכות קשרי העבודה מול ספקי תיירות מובילים במדינות רבות, אנו מציעים מחירים אטרקטיביים במיוחד.

נסיעות תמריץ לעובדי ארגונים וחברות
נסיעות תמריץ בחברות וארגונים גדולים מחייבות יכולת ארגונית ואופרטיבית מקיפה עם הבנה מעמיקה של דרישות הארגון, צרכי המשתתפים ויכולת אמתית להביא לידי מימוש של מטרות ויעדי הנסיעה. הצוות של נהורה טורס יעניק לכם ייעוץ והכוונה בתכנון הנסיעה, בניית תוכן איכותי, מציאת יעדים מתאימים תוך התאמת מטרות הנסיעה לאופי המשתתפים והמסגרת התקציבית. כמו כן, נציג מטעמנו ילווה את הקבוצה לאורך כל הנסיעה וייתן מענה לכל הצרכים על מנת להבטיח את הצלחת הנסיעה. 

תוכלו להתייעץ עם צוות הסוכנים של נהורה טורס בכדי להשיג את השירות העסקי המקצועי והאמין ביותר עבורכם. לרשותכם מספר טלפון ליצירת קשר עם הנציגים שלנו  072-3925601 וניתן גם להשאיר לנו פנייה בטופס ההרשמה בתחתית הדף.