טיסות לאירופה

טיסות לאירופה

הרבה מהטסים בימים אלו בוחרים לטוס ליעדים קרובים וידידותיים לישראלים באירופה ובאגן הים התיכון, ביניהם היעדים הבאים: אתונה, בוקרשט  ובודפשט, קפריסין וברצלונה וינה פולין ועוד.  בנהורה טורס מביאים לכם ממגוון היעדים החמים, הזולים והבטוחים למטיילים הישראליים.
טיסה לקפריסין

טיסה לקפריסין

בין התאריכים, 24.06 - 27.06
טיסה סדירה
SUNDOR
טיסה לפריז

טיסה לפריז

בין התאריכים, 27.06 - 01.07
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה ללונדון

טיסה ללונדון

בין התאריכים, 28.06 - 02.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסה למדריד

טיסה למדריד

בין התאריכים, 05.07 - 13.07
טיסה סדירה
AIR EUROPA

טיסות נוספות לאירופה

טיסה לורשה

טיסה לורשה

בין התאריכים, 09.07 - 13.07
טיסת LOW COST
WIZZ
טיסה לוינה

טיסה לוינה

בין התאריכים, 25.06 - 03.07
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה לבורגס

טיסה לבורגס

בין התאריכים, 07.07 - 11.07
טיסת LOW COST
BLUE BIRD
טיסה לברצלונה

טיסה לברצלונה

בין התאריכים, 07.07 - 10.07
טיסת LOW COST
VUELING

טיסות לאירופה - האפשרויות שלכם


לרשותכם עומדות מספר אפשרויות של טיסות לאירופה: האפשרות הראשונה היא טיסה ישירה ליעד עם חברת התעופה המקומית של אותה מדינה. לדוגמא: טיסה לפריז יכולה להתבצע עם חברת התעופה הצרפתית אייר פראנס, לה יש טיסות ישירה מישראל לפריז וחזרה על בסיס יומי. כמו כן, חשוב לציין שלחברות התעופה שמספקות טיסות מישראל ליעדים באירופה ישנן גם טיסות המשך ליעדים רחוקים יותר, כמו: ארצות הברית, דרום אמריקה, המזרח הרחוק ועוד.

אפשרות נוספת עבור טיסות לאירופה היא הזמנת טיסות של חברת התעופה אל על. לחברת התעופה הגדולה ביותר בישראל (אל על) יש מגוון רחב של טיסות לאירופה ויעדים רבים, אליהם מגיעים בטיסות ישירות מדי יום ביומו. אל על נחשבת לחברת התעופה המובילה בישראל בכל הקשור לטיסות לאירופה.
אירופה היא אחת היבשות האהובות ביותר על התיירים הישראלים שמרבים להזמין טיסות לאירופה וליהנות ממגוון היעדים באירופה שמתאימים לסגנונות שונים של טיולים וחופשות. הטיסות לאירופה הפכו לפופולאריות מאוד בקרב הישראליים עקב משך הזמן הקצר של הטיסות לאירופה וגם בזכות ריבוי הטיסות הישירות שמאפשרות להגיע ליעדים שונים באירופה ללא עצירות כלל. אם כבר הזכרנו את ריבוי הטיסות לאירופה, אז ראוי לציין גם את מגמת העלייה בקווי התעופה שמפעילות חברות הלואו קוסט המאפשרות לקהל הנוסעים להזמין כרטיסי טיסה לאירופה במחירים נמוכים ואטרקטיביים ביותר. למרות שאירופה הינה היבשת הקטנה ביותר מלבד אוסטרליה, היא מציעה קשת רחבה של תרבויות, נופים, ארכיטקטורה ואפילו תנאי אקלים שונים. למטיילים שמועניינים להזמין טיסה לאירופה כדאי להתמקד באזורים מסויימים שמתאימים לאופי הטיול והחופשה שהם חושקים בהם, לדוגמא אזור מערב אירופה מאופיין בתרבות מודרנית וקלאסית לעומת אזור דרום מזרח אירופה בו נמצא חבל הבלקן שמאופיין בתרבות מסורתית מלאת היסטוריה מרתקת. טיסה לאירופה עשויה לשלב חוויות רומנטיות בערים הנחשקות ביותר כמו פריז שבצרפת וונציה שבאיטליה עם טיולי טבע בהרי האלפים העוצמתיים. למעשה אתם רק צריכים להחליט על סוג החופשה שמתאימה לכם ולהתחיל לחפש כרטיסי טיסה לאירופה. תוכלו להיעזר בצוות סוכני הנסיעות שלנו כדי להתייעץ להתאים את סגנון הטיול שלכם ליעד הרצוי באירופה וליהנות מחופשה בלתי נשכחת במחירים משתלמים של טיסות לאירופה.

תוכלו כבר עכשיו להכיר מקרוב יותר את היעדים המרכזיים והמבוקשים ביותר ולבחור את הטיסה לאירופה שתאפשר לכם את החופשה הטובה ביותר עבורכם: