טיסות לשיקגו

טיסות לשיקגו

טיסות
טסה לשיקגו
טיסות
טיסה לשיקגו

שיקגו היא בלי שום ספק אחת מהערים המדהימות שתוכלו לראות במהלך הביקור בארצות הברית. אומנם זהו יעד הפופולארי בעיקר בעבור אנשי עסקים למיניהם, אך למרות מיקומו הצפוני מומלץ להגיע אליו במהלך ביקורכם בארה"ב.  
 
מתי כדאי להגיע לשיקגו? 

העונה המומלצת לביקור בשיקגו היא באביב, תחילת הסתיו או הקיץ, בין אפריל לספטמבר. בחורף שיקגו מכוסה שלגים כבדים והרוחות העזות גורמות לטמפרטורות לצנוח מתחת ל-0 ובקיץ לעתים יש בה גשמים כבדים ואפילו טורנדו.
 
אטרקציות בשיקגו
 
חובבי תרבות ייהנו מאוד בעיר שיש בה אוספי אמנות ומוזיאונים מהטובים בעולם. בראשם Art Insistute of Chicago, מוזיאון פילד ופארק המילניום בו פזורים מיצגים ועבודות אמנות מדהימים באוויר הפתוח. באביב ובקיץ מתקיימים בפארק המילניום קונצרטים ומופעים וניתן לערוך בו סיורים מודרכים.
משפחות וילדים ייהנו מביקור במוזיאון המדע בעיר, גן החיות לינקולן (Lincoln Park Zoo) המטופח ולמי שאין פחד גבהים נמליץ גם על Skydeck Chicago- בניין הנישא מעל 400 מטר המאפשר להשקיף על העיר מלמעלה. לא לבעלי לב חלש. בנוסף כמו כל עיר אמריקנית שמכבדת את עצמה, גם בשיקגו אפשר למצוא מרכזי קניות ענקיים, שפע של מסעדות ומועדוני ג'אז ובלוז מצוינים. 

טיסות מישראל לשיקגו
 
אין טיסה ישירה מישראל לשיקגו, אך ניתן להגיע אליה בטיסת המשך מניו יורק האורכת כשלוש שעות טיסה, למשל דרך טיסות לניו יורק אל על,  או באמצעות נסיעת אוטובוס הנמשכת כ-8-9  שעות. אפשר גם לבחור לטוס באמצעות חברות תעופה אירופאיות ולהגיע ישירות לשיקגו אחרי עצירת ביניים באירופה.