טיסות רויאל ג'ורדניאן דרך ירדן

טיסות Royal Jordanian רויאל ג'ורדניאן

בעקבות המצב אין כרגע טיסות של RJ לאלטרנטיבות אחרות פנו לסוכנינו

טיסות לניו יורק דרך ירדן
טיסות לבנגקוק דרך ירדן
טיסות ללוס אנג'לס דרך ירדן

חברת התעופה רויאל ג'ורדניאן Royal Jordanian

חברת רויאל ג'ורדניאן או ג'ורדניאן איירליינס היא חברת התעופה הלאומית של ירדן אשר בסיסה הראשי שוכן בנמל התעופה הבינלאומי בעמאן. החברה הוותיקה הוקמה בשנת 1963 וכיום מחזיקה בצי של מטוסים משוכללים והמרווחים ביניהם בואינג 787, איירבוס A321 ועוד. חברת התעופה הזו מתגאה בתשומת הלב שלה לפרטים הקטנים, בהיותה שירותית מרגע ההזמנה ועד הגעתכם ליעד.
 
זמן ההמתנה בנמל התעופה בעמאן יעמוד על לא יותר משלוש שעות, זאת מתוך הבנה כי התיירים לא באמת מתכננים לטייל בעמאן אלא מעוניינים להמשיך ליעד החלומות שלהם. דבר נוסף טמון בהדגשה על תשומת הלב לנוחות שלכם, עם ארוחות ארוזות ומותאמות לילדים, מנות צמחוניות עשירות ואפילו מנות לתינוקות.
 
עוד במטוסי החברה, תוכנית מיוחדת לילדים הכוללת משחקי מחשב, משחקי קופסא, ספרים באנגלית, ספריית סרטים המתאימים לכל הגילאים ועוד. למבוגרים גם כן עומדת מערכת בידור מפוארת עם מגוון סרטים חדשים או קלאסיקות ישנות, חומרי קריאה ומגוון תחנות מוזיקה שיעבירו לכם את הזמן בכיף.

באתר נהורה טורס תוכלו להזמיןטיסות רויאל ג'ורדניאן (Royal Jordanian)למגוון יעדים, כולל טיסה לתאילנד דרך ירדן, שהיא בין הפופולריות והשכיחות ביותר בטיסות למדינות המזרח.
בנוסף תוכלו להזמיןטיסות לתאילנד,טיסות זולות לניו יורקוטיסותליעדים אטרקטיביים נוספים, דרך חברות תעופה מובילות כגוןאל על,טורקישאיירליינסועוד.