חבילות ללונדון

* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות ללונדון

חבילות לונדון

חבילה ללונדון

24.03 - 28.03
KING SOLOMON
4  לילות ארוחת בוקר
חבילות לונדון

חבילה ללונדון

28.03 - 01.04
KING SOLOMON
4  לילות ארוחת בוקר
חבילות לונדון

חבילה ללונדון

03.05 - 06.05
KING SOLOMON
3  לילות ארוחת בוקר
לונדון

חבילה ללונדון

09.05 - 12.05
HOLIDAY INN LONDON BLOOMSBURY
3  לילות ארוחת בוקר
לונדון

חבילה ללונדון

17.05 - 20.05
KING SOLOMON
3  לילות ארוחת בוקר
לונדון

חבילה ללונדון

19.05 - 23.05
ROYAL NATIONAL
4  לילות ארוחת בוקר

לונדון היא אחת מהערים החביבות ביותר על הקהל הישראלי. הבירה האנגלית מציעה מבחר גדול מאוד של אטרקציות, אתרי תרבות, היסטוריה מפוארת, ארכיטקטורה מעניינת, מרכזי קניות ושווקים גדולים, חיי לילה מהטובים בעולם ועוד שפע של אפשרויות לתיירים.
 
לפני שמזמינים חופשה בלונדון כדאי לבדוק את כל האפשרויות שעומדות לרשותכם על מנת למזער עלויות ולאתר את המחיר הטוב והמשתלם ביותר. מומלץ לבדוק חבילות ללונדון לפני שרוכשים כרטיסי טיסה, בין אם מדובר בחופשה עסקית, משפחתית או בחופשה זוגית.
 
היתרונות בהזמנת חבילת נופש ללונדון
חבילות ללונדון הכוללות טיסה ומלון יכולות להוזיל באופן משמעותי את עלות החופשה. בחירה בחבילת נופש היא הדרך הנוחה ביותר לצאת לחופשה והיא תחסוך לכם זמן יקר בחיפוש טיסות ומלונות בנפרד. חברת התיירות אחראית למעשה על הזמנה ושריון המקומות בטיסה ובבית המלון. אמנם לא תמיד תוכלו לבחור את שעת הטיסה המועדפת, חברת התעופה הרצויה או המלון הנחשק אך ברוב המקרים תוזילו מאוד את מחיר החופשה.
 
חברות התיירות הישראליות מנהלות משא ומתן מול חברות התעופה והמלונות בלונדון מה שמעניק ללקוחותיהן הוזלה משמעותית של עד 20% מאשר בהזמנת טיסה ומלון באופן עצמאי. מלבד המחירים האטרקטיבים, הזמנת חבילת נופש ללונדון עשויה להקנות לכם תשלום עבור העברות ושירותי קרקע ואף סיורים מודרכים.
 
ניתן להעזר בשירותיהם של סוכני נסיעות על מנת לתכנן את החופשה בקפידה ולבחון מגוון הצעות על חבילות ללונדון. סוכני הנסיעות יכולים להעניק לכם טיפים חשובים שצברו לאורך השנים (מיקום המלונות, אטרקציות מסביב, דירוג המלונות על ידי ישראלים שכבר ביקרו ועוד), להתריע בפניכם על פרטי הזמנה שלא רלוונטים עבורכם, לגשר על פערי השפה במקרים מסוימים ואף לחסוך לכם התעסקות בטפסים ופרטי ההזמנה.
 
חבילות ללונדון ודילים ללונדון תוכלו למצוא בעצמכם באתר האינטרנט של נהורה ואף לבצע הזמנת חופשה אונליין בקלות, במהירות וביעילות בכמה צעדים פשוטים. כדאי מאוד לבחון את מזג האוויר ביעד עוד לפני שמזמינים חופשה בלונדון ולקרוא היטב המלצות שיסייעו לכם לתכנן את הטיול כך שתספיקו לטעום כמה שיותר מהעיר שנחשבת לאחת המתויירות ביותר בעולם.