טיסות לקוצין

טיסות לקוצין

טיסות
טיסות
טיסות
טיסות
טיסות קוצין

טיסה לקוצין

18.06 - 30.06
טיסה סדירה
LUFTHANSA
באישור מיידי
החל מ - $919
להזמנה מחיר לאדם
טיסות

טיסות לקוצין

 
מדינת קראלה שבדרום הודו מתנהלת לה לאיטה לה עיר נמל מקסימה שנקראת קוצ'ין, או כפי שקוראים לה כיום – קוצ'י. קוצ'י היא אחת מערי הנמל החשובות ביותר בהודו אשר בכל יום נכנסות ויוצאות ממנה סחורות רבות, מגיעות אליה ספינות של שיט תענוגות ועוברות בה מעבורות בין האזורים השונים שלה. קוצ'ין מוכרת לישראלים כעיר שבה הייתה עד שנות ה-50 קהילה יהודית ענפה ובית כנסת מפואר שבו חובה לבקר במהלך טיול בקוצ'ין. בזכות העובדה הזו יש הרבה מאוד ישראלים שבוחרים להגיע להודו בעזרת טיסות לקוצ'ין בכדי להתחיל את הטיול באווירה היסטורית ומרתקת. כמו כן ישראלים רבים מעדיפים לקחת טיסות לקוצ'ין ולהתחיל את הטיול בדרום הודו שכן היא נמצאת בקרבת מדינת גואה וחופיה היפים ובקרבת יעדים נוספים בדרום הודו.
בעזרת הסוכנים של נהורה טורס תוכלו למצוא טיסות לקוצ'ין עם טיסות זולות שיחסכו לכם זמן וכסף רב. אנו נדאג עבורכם לטיסות לקוצ'ין שמגיעות לשדה התעופה של קוצ'ין מבלי הצורך לעבור במומבאי או בדלהי קודם לכן.
האפשרויות העיקריות של טיסות לקוצ'ין הן טיסה עם  החברה הלאומית של ישראל - אל על - איתה תוכלו לטוס למומבאי ולאחר מכן להמשיך מיד עם טיסת פנים לקוצ'ין. אפשרות נוספת היא טיסה לקוצ'ין עם חברת קטאר איירווייז שכוללת עצירה בשדה התעופה המופלא בדוחא ולאחר מכן טיסה ישירה לקוצ'ין. נוסעיה של חברת קטאר, שזכתה בתואר החברה הטובה ביותר בעולם מספר פעמים, מדווחים על חווית טיסה מופלאה ועל שירות יוצא מגדר הרגיל.
 
שדה התעופה של קוצ'ין
כ-30 ק"מ מצפון לעיר קוצ'ין נמצא שדה התעופה של קוצ'ין. טיסות לקוצ'ין תמיד יגיעו לשדה התעופה הזה, שמהווה את שדה התעופה המרכזי ביותר במדינת קראלה. לאחר שהגעתם לשדה התעופה תוכלו לתפוס אוטובוס מקומי וזול. אוטובוסים יוצאים מדי 40 דקות עד שעה, אך אפשר לברר בדוכן המודיעין שבשדה התעופה.
אם בחרתם לקחת מונית משדה התעופה וודאו כי אתם משתמשים בשירות מוניות שמשלמים עליהן מראש במקום מוסדר בשדה התעופה.
 
טיפים נוספים
בין אם הגעתם להודו בעזרת טיסות לקוצ'ין או בין אם הגעתם לקוצ'ין תוך כדי הטיול – כדאי לדעת שקוצ'ין מציעה מגוון פינוקים למטייל. המטבח של מדינת קראלה ידוע בתור מטבח מגוון שמציע אוכל שייחודי למדינה זו. המאכלים המומלצים בקראלה הם האורז הקראלי הייחודי ומגוון הדגים המעולים שבמגוון המסעדות שבעיר. כמו כן קוצ'ין היא עיר מצויינת לאטרקציות מסוג טיפולים הוליסטיים ומסאג'ים מסוגים רבים.