נגישות
  • mainPicture

טיסות לאוסטרליה

הוסף עוד טיסה

טיסות לאוסטרליה

טיסות מלבורן

טיסה לאוסטרליה

09.01 - 22.01
טיסת סדירות
ARKIA AIRLINES
טיסות מלבורן

טיסה לאוסטרליה

21.12 - 28.12
טיסת סדירות
PEGASUS AIRLINES
טיסות מלבורן

טיסה לאוסטרליה

21.12 - 25.12
טיסת סדירות
HAINAN AIRLINES
אוסטרליה

טיסה לאוסטרליה

24.12 - 29.12
טיסת סדירות
ARKIA AIRLINES

חולמים לטוס לאוסטרליה? אתם לא לבד. יבשת אוסטרליה היא יעד מבוקש. נדמה שהשילוב של מקום רחוק מאוד, גדול מאוד ועם זאת דובר אנגלית ו"מערבי", הופכים אותה לחלומם של רבים. היבשת מכילה בתוכה שש מדינות ואת האי טסמניה ושטחה הכולל הוא כמעט שמונה מליון קמ"ר. יש בה שטחים עצומים שאינם מיושבים מה שהופך אותה ליעד נהדר לטיולים בטבע. אוסטרליה משלבת חופי ים עצומים ואת רצף השוניות הגדול בעולם עם מדבריות צחיחים ואזורי יין, רכס הרים שמגיע לגובה של יותר מ-2,200 מטרים, יישובים קטנים ומבודדים וערים ענקיות ומודרניות.

כדאי לדעת שחברת התעופה אל על מפעילה מספר טיסות לערים שונות באוסטרליה דרך אסיה - הונג קונג ובנגקוק. הטיסה היא כמובן ארוכה מאוד ויחד עם זמני ההמתנה בשדות התעופה באסיה, המסע כולו יארך כמעט 24 שעות. אם אתם טסים לפרת' שבמערב אוסטרליה, זמן הטיסה בחלק השני של המסע - מאסיה לפרת', יתקצר משמעותית לכ-7 שעות. בגלל שמדובר במסע ארוך ובטיסה יקרה מומלץ להתייעץ עם סוכן הנסיעות שימצא עבורכם את הטיסה הנוחה ביותר עם זמני המתנה סבירים (אולי תחליטו לעשות הפסקה בבנגקוק בין טיסה של 11 שעות לטיסה נוספת של 11 שעות?) ובמחיר נוח.

אוסטרליה כאמור מדינה ענקית, נכון שיחסית ליבשת אוסטרליה קטנה אך יחסית למדינה ולאי - היא ענקית. מומלץ להיעזר בטיסות פנים אם הגיתם לביקור קצר ואם יש לכם יותר זמן לרשתוכם - לקנות רכב ולעשות Road Trip. אוסטרליה מתאימה מאוד לטיול ברכב כי הכבישים בה נוחים והנופים נהדרים, רק שימו לב שהמרחקים בין מקום למקום הן עצומים לכן חשוב לתכנן מראש את זמני היציאה וההגעה ולבדוק היכן יש תחנות דלק בדרך. אוסטרליה מחולקת לששה אזורים - WA - אוסטרליה המערבית, הטריטוריה הצפונית, דרום אוסטרליה, קווינסלנד, ניו סאות' וויילס, ויקטוריה והאי טסמניה.

מפה ומזג אוויר באוסטרליה

מלבורן

14°-23°
שבת 15°-26°
ראשון 13°-23°
שני 20°-27°