טיסת מצ'אנג מאי לפוקט

טיסת מצ'אנג מאי לפוקט

טיסות
טיסות
טיסות
טיסות

 

תכנון מסלול הטיול בתאילנד באופן יעיל יכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן שעלול להתבזבז על שהות ממושכת באזורים שכבר הגעתם בהם למיצוי או להתבזבז בשהות מיותר בכלי תחבורה איטיים. כדי לנצל כל רגע בחופשה שלכם בתאילנד ולא להעביר את הזמן בדרכים, אנו ממליצים לכם להשתמש בטיסות פנים בתאילנד במיוחד אם אתם מעוניינים לדלג במהירות בין אזור הצפון לאזור האיים. כך אם אתם נמצאים בצ'אנג מאי ורוצים להגיע לפוקט, רצוי להשתמש בטיסות פנים המהירות שמחברות בין שני האזורים. טיסות הפנים בתאילנד נוחות מאוד ומאפשרות לתיירים רבים להתנייד בין מרחקים עצומים בהשקעת זמן נמוכה. כך למשל טיסה מצ'אנג מאי לפוקט תימשך כשעתיים בממוצע ותוביל אתכם מאזור הצפון הרווי בנופים ואטרקציות לאזור האיים הנחשקים.
 
ישנן מספר חברות תעופה שמעפילות טיסות פנימיות בנגקוק לפוקט במחירים אטרקטיביים המאפשרים למטיילים להשתמש באמצעי תחבורה זה בתדירות גבוהה. למעשה הטיסות מבנגקוק לפוקט יוצאות לרוב מספר פעמיים ביום, דבר המגביר את הזמינות עבור התיירים ומאפשר את הנוחות מקסימלית עבורם.
 
פוקט הוא האי הגדול ביותר בתאילנד ודרכו ניתן לצאת בהפלגה קצרה לאיים השכנים הנמצאים בקרבתו ובצד המערבי של תאילנד כמו האי קופיפי. בפוקט תוכלו ליהנות מחופים מרשימים, לחוות את האטרקציות השונות, לצאת לטיולי יום וכן לבלות בחיי הלילה התוססים שפוקט מציעה.
 
ניתן להזמין טיסת פנים מצ'אנג מאי לפוקט במחירים משתלמים באמצעות סוכני הנסיעות של נהורה טורס