טיסות אל על להודו

טיסות אל על להודו

זה לא סוד שחברת אל על הינה חברת התעופה הגדולה ביותר בישראל ומודרגת כמובילה מבחינת הביקוש של הנוסע הישראלי. אל על מספקת טיסות ישירות להודו ומעמידה לרשות הנוסעים צוות דיילים וטייסים מהשורה הראשונה שידאגו להוביל את הטיסה מישראל להודו בבטחה ובנוחות המרבית. טיסות אל על הודו נחשבות לפופולאריות בקרב הנוסעים הישראליים בעיקר בשל העובדה שהטיסות עם אל על להודו הינן טיסות ישירות ומאפשרות להגיע ליעד תוך כ - 8 שעות בממוצע מרגע היציאה מנתב"ג ועד הנחיתה בשדה התעופה במומבאי.

כאשר מתכננים טיסה ליעד מרחוק כמו הודו, מומלץ לקחת בחשבון את כל תנאי הטיסה החל ממסלול הטיסה, איכות צוות חברת התעופה, משך זמן הטיסה, סוג האוכל המוגש במטוס וכמובן חווית הטיסה בשלמותה הכוללת את הנוחות ותחושת הביטחון. טיסות אל על להודו עונות על כל הדרישות והמאפיינים שציינו ואף מעניקה שירות אדיב עם תחושה ביתית לכל אורך הטיסה.

אל על מפעילה קו של טיסות לבומבאי שבהודו שהפך לאחד הקווים הוותיקים של אל על והמבוקשים על ידי המטיילים והתרמילאים הישראלים שנוסעים לטיול במזרח. בקו תעופה זה, אל על מספקת צוות טיסה דובר עברית, חבילת בידור עשירה מותאמת עבור הנוסע הישראלי וכמובן אוכל כשר עם טעם של המטבח הישראלי המוכר והאהוב.

טיסות אל על למומבאי - השער שלך להודו


הודו היא מדינה מרושתת ביותר, עם עשרות נמלי תעופה, בין לאומיים ופנימיים. טיסות אל על מגיעות לנמל התעופה של מומבאי בלבד - נמל התעופה צ'הטרפאטי שיוואג'י, על שמו של קיסר קדום. זהו נמל תעופה עמוס ביותר, אך למעשה שדה התעופה העמוס ביותר בהודו הוא דווקא שדה התעופה של ניו דלהי במרחק של כשעתיים טיסה ממומבאי.

מומבאי היא היעד האידאלי מטיילים המתכננים להגיע לדרום הודו ולהתחיל באזור זה את הטיול. כמו כן ניתן להגיע לשדה התעופה של מומבאי וממנו להמשיך בטיסת פנים לגואה, קרלה או יעד אחר. בנוסף, אם במסלול הטיול שלכם להודו החלטתם להתחיל בצפון הודו, תוכלו בכל זאת לטוס עם אל על למומבאי ומנקודה זו להזמין טיסת המשך ליעדים הרצויים כמו דלהי, רג'סטאן או אפילו לווראנאסי.