• טיסות לתאילנד
טיסות לתאילנד עם קטאר איירווייז Qatar Airways

טיסות לתאילנד דרך קטאר

טיסות לתאילנד עם קטאר איירוויז

חברת קטאר איירוויז מציבה בפני המעוניינים לטוס לתאילנד אפשרות של טיסה נוחה במחירים אטרקטיביים. קטאר איירוויז מפעילה טיסות לתאילנד באמצעות מטוסים חדישים מסוג איירבוס ובואינג הידועים כמטוסים גדולים ומרווחים דבר ההופך אותם לפופולאריים בקרב תיירים הנוסעים לחופשה ביעדים רחוקים ואטרקטיביים כמו מזרח אסיה כלל ותאילנד בפרט. ניתן למצוא מידע על תאילנד, מלונות בתאילנד, טיסות פנים בתאילנד, טיולים בתאילנד ועוד בלינק>>

הטיסה לתאילנד דרך קטאר הפכה לאחת מבין הטיסות המועדפות על הנוסע הישראלי שמעוניין לרכוש כרטיסי טיסה במחירים נמוכים וליהנות מחוויית טיסה ללא פשרות במיוחד בזכות צוות הדיילים המקצועי שמעניק שירות אדיב לקהל הנוסעים.

 
טיסה לתאילנד דרך קטאר היא חוויה בפני עצמה כאשר מגיעים לשדה התעופה בדוחא מקבלים את תחושת הקידמה והטכנולוגיה המשוכללת שמאפיינת את בירת קטאר שנבחרה לאחת משבעת הערים המופלאות של העולם בשנת 2014.
 
למרות שמדובר במדינה ערבית, התיירים הישראלים מתקבלים בברכה בזכות העובדים בנמל התעופה שמעניקים הרגשה חמה ונעימה לעוברים ושבים.
 
מסלול הטיסה בנוי כך שהטיסה לתאילנד דרך קטאר הינה טיסת ההמשך עבור הנוסעים מישראל ובה מבצעים את עצירת הביניים לפני שמגיעים לתאילנד. משך העצירות הינו קצר ומאפשר לנוסעים להתרענן לקראת טיסת ההמשך עד להגעה ליעד המבוקש – תאילנד.
ניתן לרכוש כרטיסים למגוון יעדים בתאילנד : טיסות לפאטאיה, טיסות לבנגקוק ועוד. 

מחירי הטיסה לתאילנד דרך קטאר איירוויז הינם נמוכים ומושכים מאוד את הנוסעים הישראלים שמעוניינים להוזיל את עלויות החופשה שלהם. אם גם אתם מעוניינים להזמין כרטיס טיסה במחיר אטרקטיבי אנחנו ממליצים לכם להזמין טיסות זולות לתאילנד וטיסות לתאילנד בחגים כמוטיסות בפסח עם קטאר איירווייזבתאריך שמתאים לכם.
כמו כן תוכלו הזמין דרך נהורה טורסטיסות קטאר איירוויזבמחירים אטרקטיביים ליעדים נוספים במזרח,טיסותליעדים ברחבי העולם במגוון תאריכים, כוללטיסות זולות לניו יורק.