טיסות לגואטמלה

טיסות לגואטמלה

טיסות מקסיקו סיטי

מקסיקו סיטי

בין התאריכים, 05.06 - 12.06
טיסה סדירה
IBERIA
טיסות מקסיקו סיטי

מקסיקו סיטי

בין התאריכים, 04.06 - 12.06
טיסה סדירה
IBERIA
טיסות מקסיקו סיטי

מקסיקו סיטי

בין התאריכים, 01.06 - 09.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות מקסיקו סיטי

מקסיקו סיטי

בין התאריכים, 05.06 - 12.06
טיסה סדירה
IBERIA
טיסות מקסיקו סיטי

מקסיקו סיטי

בין התאריכים, 29.05 - 07.06
טיסה סדירה
IBERIA
טיסות מקסיקו סיטי

מקסיקו סיטי

בין התאריכים, 05.06 - 11.06
טיסה סדירה
IBERIA

טיסות לגואטמלה


 
גואטמלה שבמרכז אמריקה מציעה למטייל מגוון עצום של אזורי תיירות, כגון: פלורס, טיקאל, אגם אטיטלן, סמוק שמפיי ועוד רבים וטוביםגוואטמלה קטנה יחסית ליעדי התיירות האחרים במרכז ובדרום אמריקה ומונה רק 12 מיליון תושבים עד שטח של 110,00 קמ"רעיר הבירה היא גואטמלה סיטי, שמרבית התיירים מגיעים אליה כתחנת מעבר הכרחית ולא כיעד בפני עצמהכיום אין טיסות ישירות מגואטמלה לישראל, יש לטוס דרך ארה"ב, מקסיקו או אירופה.  
 
 
מדריך למטייל בגואטמלה
 
גואטמלה היא מדינה מרתקת, המשתרעת על שטח גדול ביחס לשכנותיה וביחס למספר התושבים שבה. היא מציעה לכל תייר שמגיע אליה, בין אם מדובר בתייר לטווח קצר או בתרמילאי שרוצה לחקור את כל חלקי המדינה, לא מעט אטרקציות ומסלולי טיולים עוצרי נשימה.
 
בניגוד לשכנותיה בגואטמלה יש פחות רצועות חוף ואתרי נופש קריביאנים, ויותר טבע גולמי ופראי. לצד שמורות הטבע עוצרות הנשימה, תמצאו בה שרידים אותנטיים של תרבות המאיה העתיקה, ביניהם אתר טיקאל שנחשב לאחד הבולטים בעולם. אגם אטיטלן היפיפה הוא יעד פופולרי שרק עבורו שווה להזמין טיסות לגוואטמלה וסביבו כפרי המאיה מהתקופות השונות שמספקים המון עניין.
תושבי גואטמלה הם אנשים קשיי יום אבל מסבירי פנים. למרות אתרי הטבע שסוחפים אליהם מאות אלפי תיירים בכל שנה הם נחבאים אל הכלים, אנשים פשוטים שמחוברים יותר לשורשי המאיה מאשר לעולם המודרני שמסביב.
 
הזמנת טיסות לגואטמלה – מה חשוב לדעת?
 
כאמור, אין מישראל טיסות ישירות לגואטמלה, אל על מפעילה טיסות עם שתי עצירות ביניים וחברות תעופה נוספות המציעות טיסות לגואטמלה הן אייר פראנס, אל איטליה, דלתא, KLM, אייר קנדה, איבריה ואחרות. ניתן גם לטוס לארה"ב ומשם להמשיך לגואטמלה
מרבית הטיסות נוחתות בשדה התעופה לה ארורה(La Aurora) שנמצא בסמוך לגואטמלה סיטי הבירהשדה התעופה כולל מערכת שירותים לתיירים כמו השכרת רכבים, מידע לתייר וגם טיסות פנים ליעדים נוספים בתוך גואטמלה. בנוסף, תמצאו בשדה התעופה גם שירות אוטובוסים ציבוריים, שאטלים למלונות בבירה ומוניות.
אחרי שתהיו מוכנים להמשיך ליעדים נוספים בגואטמלה, תוכלו להכיר מקרוב את 'הצ'יקן באס'. הצ'יקן באס מוכר על ידי כל תייר בגואטמלה ובמדינות נוספות במרכז ובדרום אמריקה. אלו לרוב אוטובוסים ישנים שהגיעו מארצות הברית, הם צבעוניים ושמחים ומסיעים אתכם לכל מקום במדינהלמרות הצבעוניות, חווית הנסיעה בצ'יקן באס דורשת אורך רוח וסבלנות. האוטובוסים עמוסים לעייפה והרבה מהנסיעות נמשכות זמן רב, ולכן זו התנסות שמומלצת בעיקר כחוויה ולתיירים חסכנים במיוחד. בתוך גואטמלה יש טיסות פנים לא יקרות ושאטלים שגם הם לא מאוד יקרים. בכל אופן, גם אתם נוסעים בצ'יקן באס וגם אם בשאטל, סעו רק ביום, הנסיעה בתחבורה ציבורית בלילה מסוכנת
 
מתי לנסוע לגואטמלה?
 
מזג האוויר בגואטמלה הוא טרופי ולכן יש בה שתי עונות עיקריות, העונה הגשומה שנמשכת ממאי ועד אוקטובר והעונה היבשה מנובמבר ועד אפרילהחודשים הנעימים ביותר לטיולים במדינה הם דצמבר וינואר, אז האוויר קריר יחסית אבל אפשר להנות מימים יבשים ושטופי שמש. בכל זאת האקלים בגואטמלה לח ברוב ימות השנה. ככל שנכנסים למרכז המדינה ומתרחקים מהחוף, כך הטמפרטורות נעשות יבשות ונוחות יותר.
מבחינת עומס תיירותי, גואטמלה היא יעד מצויין. אין תקופות מסוימות בהן יש עומס יותר מהרגיל ולכן המחירים של טיסות לגואטמלה נשארים אחידים לאורך ימות השנה. כך ניתן להשוות מחירים ולהנות מאפשרויות רבות. אם אתם מגיעים לגואטמלה דרך מדינות אחרות במרכז אמריקה, תוכלו למצוא חבילות נופש במחירים אטרקטיביים.