טיסות למלטה

דילים למלטה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית למלטה

טיסות למלטה

טיסה למלטה

טיסה למלטה

03.03 - 10.03
טיסה סדירה
AIR MALTA
טיסה למלטה

טיסה ישירה למלטה

28.05 - 01.06
טיסת שכר
AIR MALTA
טיסה למלטה

טיסה למלטה

19.03 - 26.03
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה למלטה

טיסה למלטה

12.04 - 16.04
טיסת שכר
AIR MALTA
טיסה למלטה

טיסה ישירה למלטה

12.04 - 16.04
טיסת שכר
AIR MALTA
טיסה למלטה

טיסה למלטה

07.04 - 13.04
טיסה סדירה
AIR MALTA

טיסות למלטהמלטה היא מדינה הכוללת שישה איים, מהם שלושה מיושבים. היא נמצאת מדרום לאיטליה ומזרחית לחופי תוניסיה. בהתאם לכך, אוכלוסייתה של מלטה מורכבת ממלטזים ואחוז גבוה של איטלקים וצפון אפריקאים. האי המרכזי של מלאה נקרא, בפשטות, מלטה ובירתו היא ולטה, שם גם נמצא שדה התעופה הבינלאומי. שטחה של מלטה כולה עולה במעט על 300 קמ"ר ואוכלוסייתה מונה כ-400,000 איש. מלטה היא יעד נהדר לחופשה קיצית - היא קרובה יחסית לישראל (הטיסה אורכת כשלוש שעות), מזג האוויר בה הוא ים תיכוני, היא מוקפת מים נהדרים ושלל פירות ים ודגים טריים במיוחד מוגשים בה במסעדות ובמלונות.

מרבית התיירים המבקרים במלטה שוהים באי המרכזי וממנו שטים לביקורים באיים הקטנים יותר - האי גוזו והאי קומינו. מומלץ לצאת לשיט גם במערות בסביבה ולבקר בשוק שנמצא בעיירה Marsaxlokk - בשוק יש מבחר גדול של שלל הדייגים שנאסף מהים וגם פירות וירקות, בגדים ומשחקים. תוכלו לקנות כרטיס לאוטובוס תיירותי ובאמצעותו לעלות ולרדת באטרקציות השונות שיש למלטה להציע - ארמונות וכנסיות, גנים ועוד. מלטה היא גם מוקד תוסס של חיי לילה. אם תצאו מהמלון לארוחת ערב (מצוינת, לרוב) בעיר, כנראה שכשתצאו ממנה הרחובות כבר יתמלאו בצעירים, בעיקר אירופאים, שהגיעו לחופשה על האי. קוקטיילים וודקה נמזגים כאן בחופשיות והאווירה מזכירה קצת את איי תאילנד. עוד פעילויות כוללות ספורט ימי וצלילה. שימו לב שבעוד המים במלטה נהדרים ונעימים, מרבית חופי הים הם מצוקיים ולכן לא ניתן לרדת בקלות למים. ברוב המלונות הגדולים סידרו גישה מסודרת לחוף ויש גם חוף מלאכותי קטן יחסית וצפוף.
 

טיסות זולות למלטה


למלטה כיום יש טיסות שכר ישירות למלטה, מרביתן בתקופת הקיץ. ניתן גם לרכוש חבילת נופש למלטה הכוללת מלון והעברות.
ניתן להזמין באתר נהורה טורס טיסות זולות למלטה, בנוסף לטיסות זולותוטיסות לואו קוסטליעדים אטרקטיביים רבים כגוןטיסות לניו יורק,טיסות לתאילנדוכמו כןדילים וחבילות לחו"ל ליעדים שונים.