מלונות בקייב

מלונות בקייב

מלון בקייב

Attache Hotel
3* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!

מלון בקייב

Greguar
4* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!

מלון בקייב

Khreschatyk
4* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!

מלון בקייב

Hilton
5* כוכבים
במבחל תאריכים
במיקום מעולה!

בשנים האחרונות הפכה קייב ליעד תיירותי פופולארי במיוחד בקרב ישראלים רבים. השילוב המרתק בין ישן לחדש, המחירים הנוחים, הנופים המרהיבים ושפע האטרקציות ואתרי התרבות שהיא מציעה הם שהפכו את קייב לאטרקטיבית כל כך. בירת אוקראינה מספקת מראות מיוחדים ועל אף הקדמה והמודרניזציה ניתן לחוש בפערי המעמדות שבה היטב, הן ברחובות, בקניונים, בכבישים ובשכונות המגורים.
 
על מנת ליהנות מחופשה מושלמת בקייב כדאי מאוד לבחור בית מלון שיספק את כל הצרכים שלכם ובעיקר שיהיה ממוקם באזור מרכזי שיקל עליכם את ההתניידות בעיר ויאפשר לכם ליהנות ממגוון האפשרויות הגדול שהיא מציעה. בתי המלון בקייב נחשבים לזולים במיוחד ביחס לערים אחרות באירופה, מה שיאפשר לכם לבחור גם במלונות בדירוג של חמישה כוכבים בעלויות סבירות או לקזז באופן משמעותי את עלות הטיסה על ידי בחירה במלונות שלושה וארבעה כוכבים בעלות נמוכה יותר.
 
בקייב ישנם מלונות פאר, מלונות ארבעה ושלושה כוכבים, דירות להשכרה ואכסניות. אם תבחרו במלונות הממוקמים במרכז העיר העלות תהיה באופן אוטומטי יקרה יותר ממלונות המרוחקים מן המרכז ודורשים שימוש תדיר בכלי התחבורה הציבוריים בעיר. לעתים עלות הנסיעות בתוך העיר משתוות לעלות בית מלון במרכז כך שכדאי מאוד לשקול זאת מראש כאשר בוחרים מלון בקייב. מומלץ מאוד לבחור בלינה באזור מרכזי, בעיקר כאשר ישנם אזורים בקייב שפחות כדאי לתיירים להשתכן בהם – פרט זה חשוב מאוד לבדוק כאשר בוחרים באופציה של לינה בדירה שכורה.
 
ברחבי העיר תמצאו מלונות מפוארים רבים הממוקמים באזורים אסטרטגים במיוחד ומספקים מראות מיוחדים וארכיטקטורה מרהיבה ביופייה. רוב בתי המלון הללו מציעים חדרים גדולים, מעוצבים להפליא ומאובזרים ברמה גבוהה במיוחד, שירות מצוין ומחירים טובים. בנוסף תוכלו למצוא מלונות בוטיק קטנים ונעימים המציעים שירות ברמה גבוהה, חדרים מפנקים ומיקומים שקטים המתאימים לזוגות אוהבים המגיעים ליהנות מהעיר עצמה וגם מהשקט והביחד.
 
כאשר סוגרים בית מלון בקייב חשוב מאוד לבדוק את מיקום המלון, קרבתו לכלי התחבורה הציבוריים, השירותים שהוא מציע וביקורות שנכתבו עליו ברשת האינטרנט. בנוסף כדאי לבדוק גם את תנאי העסקה ואת מדיניות הביטולים/שינויים והאם הדבר כרוך בעלויות נוספות. את הפרטים ניתן לברר מול בית המלון באופן ישיר או באמצעות סוכני הנסיעות וחברות התיירות דרכם סגרתם את פרטי החופשה.