מלונות במוסקבה

מלונות במוסקבה

מוסקבה

מלון במוסקבה

Arbat Inn
3* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!
מוסקבה

מלון במוסקבה

Mercure Arbat
4* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!
מוסקבה

מלון במוסקבה

Assambleya Nikitkaya
4* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה
מוסקבה

מלון במוסקבה

Lotte Moscow
5* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!

מלונות במוסקבה

 
מוסקבה היא אחת מהערים החשובות והיקרות באירופה. חופשה בבירה הרוסית תדרוש מכם התארגנות זמן רב מראש, זאת משום שהעיר נחשבת ליעד תיירותי ועסקי פופולארי והטיסות ובתי המלון נמצאים לרוב בתפוסה מלאה. כדאי מאוד לקחת בחשבון כי מלונות במוסקבה יהיו די יקרים ואם תנסו למצוא פתרונות לינה זולים אתם עלולים להתאכזב ולגלות כי ההיצע לא מרשים. במוסקבה ניתן למצוא שפע של אטרקציות, מרכזי קניות, ארכיטקטורה מעניינת, מסעדות ובתי קפה מצוינים וחיי לילה סוערים.
 
המלונות הממוקמים במרכז מוסקבה יקרים יותר מהמלונות המורחקים ממרכז העיר. פערי המחירים בין המלונות המרכזיים לאלו המרוחקים מורגשים היטב בעיר הרוסית. אם תבחרו ללון במלונות המרוחקים על מנת לקזז עלויות הדבר עלול לגבות מכם זמן רב וסכומי כסף לא מבוטלים על התניידות בעיר ומעבר ממקום למקום. גם המלונות המרוחקים יותר מציעים מגוון שירותים, חדרים מפנקים, נופים מרהיבים וחדרים מאובזרים אך לא תוכלו למצוא בקרבתם אטרקציות תיירותיות רבות.
 
במוסקבה ישנם בתי מלון מכל הסוגים, מלונות פאר בעלי דירוג של חמישה כוכבים, מלונות שלושה וארבעה כוכבים, מלונות בוטיק מפנקים ומיוחדים וגם מוטלים זולים. במרכז העיר המלונות היוקרתיים עולים כפול כמעט ממלונות הממוקמים במרחק מהעיר אך אם מטרת החופשה שלכם היא להכיר את מוסקבה מקרוב אז תוכלו להתפשר מעט על דירוג המלון ולבחור במלון שלושה או ארבעה כוכבים במרכז שיעניק לכם את כל מה שאתם צריכים במהלך שהותכם בעיר.
 
אופציה נוספת אך פחות פופולארית היא השכרת דירה לימי החופשה. אפשרות זו נחשבת לזולה יותר באופן משמעותי מאשר לינה בבית מלון אך היא מתאימה יותר לחבר'ה צעירים המטיילים יחדיו או משפחות עם ילדים שמעוניינות לקזז במחיר החופשה. אם תבחרו באופציה זו חשוב לברר המלצות על בעלי הדירה ולבדוק את אמינותם וכן לדרוש לקבל פירוט מלא של אבזור הדירה. כמו כן מומלץ לשקול השכרה של כלי רכב אם הדירה מרוחקת במיוחד מן המרכז.
 
כאשר סוגרים מלון במוסקבה אשר אינו ממוקם במרכז העיר חשוב מאוד לבדוק האם הוא שוכן באזור ידידותי לתיירים והאם ישנה תחבורה ציבורית בקרבתו. כמו כן בכל הזמנה של בית מלון בעיר כדאי לבדוק את מדיניות הביטולים והשינויים בעסקה והאם הדבר כרוך בתשלום נוסף. בנוסף מומלץ לאסוף המלצות מרשת האינטרנט, לברר מעט על האזור בו ממוקם המלון, להתרשם מהמתקנים במלון, לוודא האם ישנה ארוחת בוקר כלולה בהזמנה ולבדוק האם החדרים מאובזרים ברמה מספקת. פרט חשוב נוסף שכדאי לברר מול בית המלון הוא האם ישנם מזגנים בחדרים – בעיקר בימי החורף הקרים.