טיולים חווייתיים מהעיר לאס וגאס

לאס וגאס, סדונה וקניון אנטילופה

שלושה ימי טיול מלאס וגאס לסודנה וקניון אנטילופה
ביקור במוניומנט וואלי, טבעת הפרסה ועמק האש
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה

מדבריות מערביים

שלושה ימי טיול מלאס וגאס לנחל פאוול ופארק ציון
ביקור בגראנד קניון, קניון גרייס ושייט בנחל פאוול
ניתן להזמין את הטיול בין החודשים אפריל - אוקטובר

לאס וגאס, עיר האורות של ארה"ב אשר לא מפחדת מהמיקום שלה במדבר נבדה, אלא ההפך - לקחה את המדבר והפכה אותו לנוצץ מתמיד, וכך תהיה גם החופשה הקרובה שלכם! כאן תיהנו ממלונות מפנקים, מגוון רחב של אטרקציות והופעות בינלאומיות, פארקי שעשועים וביקור במיני ונציה, מתחמי קניות, מסיבות ומועדונים, בתי קזינו ועוד אפשרויות לחיות את החלום. בין כל הבילויים ושלל טיולים בלאס וגאס חשוב לנו להציע לכם לגלות גם את האזורים המופלאים שמסביבה, לחוות את הטבע ואת האווירה המיוחדת בעיירות ובשמורות הטבע שבקרבתה. סוכני נהורה טורס ממליצים על טיול באזור לאס וגאס.
 
לאס וגאס - סדונה - קניון אנטילופה
טיול של שלושה ימים במהלכם תצאו מלאס וגאס אל עבר המדבר מוהאבי (Mojave Desert) המדהים ביופיו וכולל נופים מסרטי המערבונים, נעבור דרך קניון אוק קריק ונצפה בסלעים האדומים המרשימים המקיפים אותו ונגיע אל סדונה (Sedona) שבעמק ורדה (Verde Valley). בסדונה מבנים מיוחדים, חנויות וגלריות, נקודות תצפית ונופים מרהיבים המושכים לכאן תיירים מכל העולם. לאחר שנחווה את העיר נמשיך לחוות את הטבע המקיף אותו עם נסיעה למוניומנט וואלי אשר יצבע לכם את הנוף בגווני חום-כתום בוהקים וסלעי חול הנישאים לשמיים. כך נמשיך לעבר קניון אנטילופה שבתחומי שמורת האינדיאנים ומהווה יעד תיירותי בזכות צורות הסלעים והשבילים שנוצרו בתוכם שיספקו לכם מראות מדהימים ביופיים. הטיול המיוחד מתאים לזוגות ולמשפחות ומשלב בין העירוניות המקומית של חיי המדבר עם אווירה אינדיאנית קוסמית ועוצמות של טבע צבעוני ומדבר מלא חיים.
 
לאס וגאס - גראנד קניון - פארק ציון
הגראנד קניון הוא אחד מאתרי ה - Must בארה"ב בכלל ובאזור זה בפרט ועכשיו יש לכם הזדמנות להצטרף לטיול מודרך ומרתק באזור. הטיול נמשך כשלושה ימים בלבד וכולל יציאה מלאס וגאס, נסיעה  דרך שמורת נאבהו (Navajo) האינדיאנית ועד הגעה לפארק הלאומי הגראנד קניון (Grand Canyon National Park). הטיול ממשיך בשייט על נהר פאוול, ביקור בקניון ברייס, בעיירה קאנאב, בפארק ציון וסיום חזרה ללאס וגאס. טיול באזור לאס וגאס מסג זה, עובר באתרי הטבע החשובים בעולם יאפשר לכם להביט ולחוות מקרוב את היופי הבינלאומי של האזור וליהנות ממדריך צמוד דובר עברית ואנגלית, מלונות איכותיים, ארוחות, תחבורה ממוזגת ולמעשה מיני טיול מאורגן למקומות היפים בעולם.
 
תכנון החופשה עם נהורה טורס
אנו, חברת תיירות ותיקה ופועלת עם סוכני תיירות מקצועיים, המכירים את השטח ואת החידושים בעולם ופועלים מתוך רצון להתאים עבורכם את הטיול האידיאלי עבורכם. כך אנו נזמין לכם את כרטיסי הטיסה במחירים אטרקטיביים ונדאג לכם לחבילות נופש, מלונות וסיורים מודרכים ושלל טיולים מלאס וגאס כך שבסופו של דבר נותר לכם רק לבלות וליהנות.