נגישות
  • mainPicture

טיולי ג'יפים בתאילנד

טיולי ג'יפים בצפון תאילנד
 
אחת הסיבות העיקריות להגיע לצפון תאילנד היא לחוות את טיולי הג'יפים המפורסמים שמאפשרים למטיילים לגלות את תאילנד מזווית אחרת וליהנות ממקומות בטבע שכמעט אי אפשר להגיע אליהם באופן עצמאי. טיולי הג'יפים הפכו לאחת לאטרקציות הפופולאריות ביותר בתאילנד ומתאימים לכל נוסע מכל שכבת גיל בזכות העובדה שניתן לבחור את אופי טיול הג'יפים מבין מגוון המסלולים השונים. למעשה ניתן להחליט שטיול הג'יפים יתמקד בסיור בג'ונגלים הירוקים, במפלים המרהיבים, בברכות הטבעיות או במקדשים והכפרים האותנטיים הנמצאים באזור הצפון של תאילנד. כמו כן, גם את מספר ימי הטיול ניתן לבחור שלרוב מומלץ לצאת לטיולים של בין שלושה עד חמישה ימים הכוללים לינה כמובן.  
 
יש מספר חברות המפעילות טיולי ג'יפים בתאילנד כאשר המומלצות שבניהן הינן חברת טאנה (Thana Adventure) וחברת רד בריק (Redbrickׂ) שמציעה מגוון של מסלולי טיול עבור קהל הלקוחות שלה. חברות אלו שמות דגש על חווית הלקוחות בטיולי הג'יפים ומציעות טיולים שמתאימים לכל גיל כדי לספק הנאה מירבית לתיירים. להלן כמה אפשרויות לדוגמה של טיולי הג'יפים בצפון תאילנד:
 
- טיול ג'יפים קלאסי של יום אחד.
- טיול ג'יפים של 3, 4 ו-5 ימים באזור צ'אנג מאי, משולש הזהב, מקדשים באזור, צ'אנג ראי ומקומות נוספים.
- טיולי ג'פים באזור טאטון.
 
טיול הג'יפים משלב בין נסיעה בנופים הירוקים האינסופיים של תאילנד ומראה את הטבע הטרופי בשיא תפארתו באזורים הנפוצים באזור הצפון כגון שדות האורז ומטעי התירס וכן משלב טיולי מים חווייתיים שיגרמו לכם להבין מדוע טיול הג'יפים הפך לכל כך מבוקש על ידי התיירים. כמו כן ניתן לשלב בטול ביקור בכפרים של המקומיים בכדי להכיר מקרוב את התרבות של התושבים ולחוות את חייהם האותנטיים שהם מנהלים באופן יומיומי באמצעים דלים אך עם הרבה שמחת חיים ואושר.

אנחנו ממליצים לכם לא לוותר על האטרקציות האתגריות שניתן לבחור במסלולים השונים של טיול הג'יפים כדי להעצים את החוויה של החופשה וליהנות מפעילויות ייחודיות שניתן ליהנות מהן רק בתאילנד.

 בכדי שתבחרו את המסלול המתאים בשבילכם לטיול ג'יפים בתאילנד, תוכלו להיכנס ולקרוא על תוכניות הטיול ולצאת למסע המרתק שהכי מתאים עבורכם.
 
 

מפה ומזג אוויר בצ'אנג מאי

צ'אנג מאי

22°-34°
שבת 22°-33°
ראשון 21°-32°
שני 20°-29°