עדכונים על ביטולי טיסות ומדיניות חברות התעופה

בעמוד זה תוכלו לקבל עדכונים שוטפים מאיתנו, לגבי כל מיני שינויים ועדכונים מחברות התעופה עקב משבר הקורונה. חברות התעופה מעדכנות את המדיניות שלהם באופן כמעט יום יומי ולכן אנחנו כאן בנהורה טורס עומדים לרשותכם כדי לעדכן אתכם בעדכונים החשובים.
 
חשוב לציין שהמידע והעדכונים כאן נכונים לרגע הפרסום ויכולים להשתנות מרגע לרגע. כמו כן במידה ויש טיסות שלא נכנסות לאחד מההסברים שצוינו כאן עבור חברות התעופה השונות - הביטולים והשינויים הם כמו שכתוב בחוקי הכרטיס.
 

 לקוחות יקרים,
לאור פתיחה מחודשת של רוב היעדים בעולם וחידוש טיסות למגוון יעדים, אנא קחו לתשומת לבכם את ההנחיות והמידע המובא בפניכם:
 
  1. אחריותו הבלעדית של הנוסע להתעדכן ולמלא אחר תנאי היציאה ממדינת המוצא ותנאי הכניסה למדינת היעד, על פי החוקים וההנחיות, העשויים להשתנות מעת לעת. לתשומת לבך, בכל מקרה, התנאים המחמירים ביותר גוברים.
  2. "דרכון ירוק"/"תו ירוק" אינו פוטר מעמידה בהנחיות ובהגבלות הרלוונטיות בכל מדינת יעד ובמדינת ישראל.
  3. עלות בדיקות קורונה (PCR או אנטיגן) לצורך נסיעה לחו"ל היא על חשבון הנוסע ובאחריותו הבלעדית.

לאור העומס בשדה התעופה וכדי למנוע עיכובים, מומלץ להגיע לנתב"ג כ-4 שעות לפני הטיסה ולנמלי תעופה בחו"ל כ-3.5 שעות לפני הטיסה לארץ.
כמו כן רצוי להתעדכן מבעוד מועד באיזה טרמינל יש להתייצב ולדאוג מבעוד מועד להגעה מסודרת עם כל הניירות הרלוונטיים והאישורים ההכרחיים.
נהורה טורס אינה אחראית לכל מגבלה שהוטלה או תוטל על ידי גורם כלשהו ואשר תמנע עליית נוסע לטיסה או את כניסתו ליעד.
ההנחיות המצוינות בעמוד זה מוגשות כשירות לנוסעים ועשויות להתעדכן מעת לעת. באחריות הנוסעים להתעדכן בהנחיות הרשמיות המלאות ובתנאי הכניסה למדינת היעד, כולל ביעדים בהם מבצעים טיסות המשך (קונקשן).

 

צרו איתנו קשר לגבי שינוי או ביטול