• חופשה רומנטית בקנקון

חופשה רומנטית בקנקון

צוות נהורא טורס בונה מאחורי הקלעים את החבילות הרלוונטיות והרומנטיות בעמוד הנוכחי לקנקון, לפרטים נוספים צרו קשר עם המומחים שלנו והם ישמחו לבנות עבורכם חבילות אחרות לכל יעד, כמעט :) על הגלובוס

כשמדברים על קנקון, יעד תיירותי מהפופולריים בעולם, מתכוונים לרצועת חוף צרה במקסיקו שבמקומות מסוימים רוחבה רק כ-20 מטרים. אורכה של רצועת החוף הזו הוא 22 קילומטרים והיא מחוברת ליבשה - לעיר קנקון עצמה בה מתגוררים תושבי המקום - בשלוש נקודות בלבד. לאורך 22 הקילומטרים האלו התיירים יכולים להינות מעולם ומלואו.

אטרקציות בקנקון

כמו ביעדים אקזוטיים רבים (זנזיבר, האיים המלדיביים ואחרים), האטרקציות הן בתוך מתחם בית המלון ובסביבתו, או ב"ריזורט". הריזורטים מציעים בדרך כלל חבילות על בסיס "הכל כלול" וכוללות מגוון פעילויות: בריכות שחייה, ספא, חדרי כושר, בארים, מסעדות, אינטרנט ועוד. זהו יעד מושלם לחופשה רומנטית, משום שהוא כולל נופים שנראים כאילו נלקחו מתוך גלויה ומזג האוויר טרופי ונעים. תוכלו לשבת מול שקיעה מופלאה, לרחוץ בחופים המושלמים ולאכול אוכל גורמה ולהרגיש שאתם בערוץ החיים הטובים... אטרקציות נוספות בקנקון כוללות צלילה ומי ספורט ימי, חיי לילה שוקקים ושופינג.