• חופשת גלישה

חופשת גלישה

בשנים האחרונות הפכו חופשות הגלישה לפופולאריות ביותר בקרב הקהל הישראלי. היעדים הקסומים, החופים האקזוטיים, הגלשנים הצבעוניים והים הכחול הם רק חלק קטן ממה שמצפה לכם בחופשת גלישה מסביב לעולם. חופשת הגלישה מיועדת בעיקר לאלה מביניכם שחובבים גלישה ואוהבים לבלות זמן רב במי הים ותחת השמש החמה. עם זאת, ישנן חופשות גלישה לאלו שמעולם לא התנסו בספורט ימי אך מעוניינים לנסות בפעם הראשונה. כמו גולשים מתקדמים, גם גולשים מתחילים יוכלו ליהנות מחופשת גלישה שתחשוף אותם לאטרקציה חדשה ואטרקטיבית במיוחד.
 
גולשים ישראלים רבים, חובבנים וגם מקצוענים, נוהגים לרדוף אחרי הגל המושלם. בסופו של דבר החופשה תוגדר כמוצלחת רק לאחר שיתגלה האם תנאי הגלישה היו טובים והצליחו לאתגר את הגולשים. אמנם חופשת הגלישה מתרכזת בעיקר סביב הפעילות הימית אך ביעדים השונים המציעים חופשות שכאלה תוכלו למצוא לרוב גם חיי לילה פעילים, בתי מלון מפנקים, מסעדות אותנטיות ואווירה מרתקת שתהפוך את השהות שלכם ביעד לחלומית ובלתי נשכחת.
 
טיולי הגלישה יכולים להתאים לכל הרכב נופשים, החל מבודדים הטסים לבד וכלה במשפחות עם ילדים המעוניינים להחשף לחוויות חדשות ומעשירות. חופשות גלישה ניתן להזמין בכל ימות השנה במסגרת של חבילה מסודרת הכוללת טיסה ומלון ולעתים גם ציוד גלישה שכור, הסעות משדה התעופה וכרטיסי כניסה לאטרקציות מובילות. במסגרת החבילה תוכלו לבחור את הבית המלון המועדף עליכם ולהחליט מה תהיה רמת האירוח הרלוונטית עבורכם, בהתאם לדרישות שלכם ולתקציב העומד לרשותכם.
 
בזמן שבמדינה אחת מגיע החורף ולא ניתן לגלוש וליהנות מהתחביב המרתק מסביב לעולם ישנן מדינות העונה החמה בעיצומה. בדיוק בשל סיבה זו ניתן להזמין חופשת גלישה בכל עונות השנה אך המחירים כמובן משתנים בהתאם ליעד אליו תטוסו והמרחק שלו מישראל. אז אם אתם חיים את הגלישה במהלך היום יום או אם אתם מחפשים אחר חוויה חדשה להתנסות בה חופשת גלישה היא הפתרון המושלם עבורכם.
 
סוכני הנסיעות של נהורה טורס יוכלו לסייע לכם לצאת לחופשת הגלישה הנחשקת וירכיבו עבורכם חבילה הכוללת את כל התנאים הנדרשים בכדי לצאת לחופשה בראש שקט ובידיעה שכל הפרטים הקטנים כבר מטופלים. מידע נוסף תוכלו למצוא באתר האינטרנט של נהורה ובנוסף להתרשם ממגוון חבילות ומבצעים המוצעים לחופשות הספורט הימי.

אז אם אתם מחפשים חופשת גלישה - תוכלו לבחור באתר שלנו חופשה לאחד מיעדי הגלישה הנחשקים בעולם כמו סרי לנקה, המלדיביים או הפיליפינים ונשמח לעזור לכם להרגיב את חופשת הגלישה המושלמת ביותר עבורכם!

יעדים לגלישה