מלונות בהודו

מלונות בהודו

מומבאי

מלון במומבאי

Chateau Windsor
3* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!
מומבאי

מלון במומבאי

Taj Mahal Palace
5* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!
מומבאי

מלון בדלהי

Vivanta By Taj Ambassador
4* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!
דלהי

מלון בדלהי

Claridges
5* כוכבים
במבחר תאריכים
במיקום מעולה!
הודו היא אחת מהמדינות עם היצע פתרונות הלינה הגדול והמגוון ביותר בעולם. אם אתם מתכננים חופשה בהודו תוכלו ליהנות משפע של בתי מלון במגוון רחב של רמות וגסטהאוסים במבחר יעדים ומחירים. עוד לפני שיוצאים לטיול בהודו המרתקת חשוב להגדיר את סוג הביקור שלכם כדי שתוכלו לבחור בית מלון המתאים לצרכים שלכם ועומד בכל הדרישות שלכם, בשביל שתוכלו ליהנות ככל האפשר מהשהות שלכם במדינה.

בכל רחבי הודו ישנם אלפי מלונות הפזורים בערים הגדולות וגם בעיירות הקטנות. כמעט בכל יעד אליו תגיעו יעמדו לרשותכם מלונות חמישה כוכבים יוקרתיים ומפוארים, מלונות בוטיק אותנטיים וקטנים, מלוניות זולות, דירות להשכרה, חדרי אירוח, בית מלון דירות, מלונות שלושה וארבעה כוכבים וגסטהאוסים הנחשבים לפופולארים במיוחד בקרב צעירים ותרמילאים. המלונות היוקרתיים בעלי הדירוג הגבוה נחשבים ליקרים יותר בעוד שבגסטהאוסים והמלונות עם הדירוג הנמוך יותר, המציעים בדרך כלל תנאי לינה בסיסים של מיטה ומקלחת חמה, המחירים זולים במיוחד.

בעונות השיא ובחגים המקומיים מחירי המלונות יקרים יותר, לעתים המחיר מזנק בעשרות אחוזים. למיקום המלון השפעה גדולה מאוד על המחיר כך שמלונות הממוקמים במרכז ובקרבת האטרקציות והאתרים התיירותיים יקרים מעט יותר ממלונות המרוחקים יותר מן המרכז ומצריכים התניידות בתחבורה ציבורית הגוזלת זמן רב. כדאי לקחת בחשבון שכמעט כל המלונות בהודו גובים מס לינה ולעתים אף מיסים נוספים במלונות הגדולים בעלי השם העולמי. בנוסף, ישנם מלונות בהודו שיבקשו מכם פיקדון מלבד התשלום על החדרים – אל תתנגדו אך הקפידו לחתום על הקבלה רק בסיום שהותכם במלון ולא כבר בתחילה.

אם אתם מעוניינים לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים מעלות החופשה - לינה בגסטהאוסים זולים היא האופציה הטובה והכי זולה. חשוב מאוד לבדוק אם הגסטהאוס ממוקם באזור ידידותי לתיירים, האם הוא מציע חדרי שינה הכוללים מקלחת ושירותים, או שמא מדובר בלינה משותפת, וכן האם רמת הניקיון סבירה. לא מומלץ ללון בגסטהאוס עם משפחה וילדים, אך זה אפשרי. תיירים רבים המגיעים להודו לא נוהגים להזמין בתי מלון מראש, אך כדאי מאוד להזמין מקום מראש לפחות עבור ימי השהות הראשונים שלכם במדינה על מנת להבטיח את מקומכם ואף ליהנות ממחיר משתלם יותר.

עוד לפני שסוגרים מלון בהודו חשוב מאוד לבדוק את תנאי העסקה ואת מדיניות הביטולים, השינויים בהזמנה וכן האם הדבר כרוך בתשלום נוסף. תיירים רבים המגיעים להודו מגלים כי אינם נצמדים כלל וכלל למסלול המתוכנן ובוחרים לבקר באתרים נוספים שלא לקחו בחשבון לפני החופשה. השאירו לעצמכם את האפשרות לערוך שינויים בהזמנה על מנת שתוכלו ליהנות מהטיול מבלי חשש לערוך שינוי במסלול מחוסר ברירה. כמו כן חשוב לבדוק את מיקום המלון, קרבתו לתחבורה ציבורית בעיר, המתקנים והשירותים המוצעים, רמת אבזור החדרים וכן האם האירוח במלון כולל גם ארוחת בוקר במסגרת העסקה.

מלונות לפי עיר