בתי מלון בארה"ב

טיסות לארה"ב

מלונות בארה"ב

ניו יורק

מלון בניו יורק

Amsterdam court
3* כוכבים
במבחר תאריכים!
במיקום מעולה!
ניו יורק

מלון בניו יורק

W Times Square Doubletree Suites
4* כוכבים
במבחר תאריכים!
במיקום מעולה!
ניו יורק

מלון בניו יורק

Hilton
4* כוכבים
במבחר תאריכים!
במיקום מעולה!
ניו יורק

מלון בניו יורק

Sofitel
5* כוכבים
במבחר תאריכים!
במיקום מעולה!
בארצות הברית תוכלו למצוא את כל סוגי המלונות האפשריים. מלונות יוקרה מפוארים, מלונות 4 כוכבים ומלונות דרכים פשוטים הם רק חלק מאפשרויות הלינה ביניהן תוכלו לבחור. רוב בתי המלון בארה"ב מציעים חדרים גדולים ומפנקים ושירות אישי ואדיב במיוחד. באפשרותכם להתאים את מקום הלינה לתקציב העומד לרשותכם בתכנון החופשה אך יש לקחת בחשבון כי מומלץ לערוך חיפוש קפדני משום שמחירי המלונות אינם מוגבלים והפערים יכולים לעמוד לפעמים גם על מאות דולרים.
 
מלונות בארצות הברית תוכלו למצוא בשפע. מלונות הדרכים הממוקמים בדרך כלל בסמוך לכבישים המהירים או בפאתי העיר יהיו בדרך כלל משתלמים יותר מבחינה כלכלית אך לא בהכרח יעניקו לכם תחושה של נופש אמיתי אם יש בכוונתכם גם ליהנות ממתקני המלון. מלונות הפאר ומלונות ה-4-5 כוכבים יתאימו הרבה יותר לחופשה אשר מטרתה היא נופש אמיתי. מלונות אלו מציעים יוקרה אמיתית, חדרים מאובזרים בכל טוב, נופים יפים, שירות מצוין, ארוחות בוקר מעולות ומיקומים אטרקטיביים במיוחד.
 

אז מה חשוב לבדוק כשסוגרים מלונות בארצות הברית?

 
כאשר בוחרים בית מלון בארצות הברית חשוב מאוד לבדוק את מיקומו המדויק ואת המרחק ממרכז העיר, מהאטרקציות העיקריות ואם מדובר בטיסה לצורכי עבודה מומלץ לבדוק את המרחק ממוקדי הכנסים והפגישות. אם יש בכוונתכם ללון מספר לילות באותה העיר - מומלץ לבחור במלון מרכזי שיקל עליכם את ההתניידות ממקום למקום ויחסוך לכם זמן יקר במהלך החופשה. קחו בחשבון שבחירה במלון מרוחק יותר תדרוש נסיעות רבות בתוך העיר מה שעשוי לגרור עלויות נוספות. לכן קרבת המלון למרכז בעלות גבוה עשויה לעתים להיות שוות ערך למלון מרוחק במחיר נמוך יותר.
 
לעומת זאת, אם מדובר בעצירת ביניים ללילה אחד בדרככם לעיר אחרת אז רצוי להשתכן באחד מהמלונות הממוקמים בקרבה לכבישים המהירים בכדי לקזז בעלויות מיותרות. אופציה זו רלוונטית בעיקר אם אין בכוונתכם ללון ליותר מלילה אחד ביעד. לאלו מכם המחפשים בית מלון למספר שעות או אפילו ללילה לפני טיסת החזור הביתה ישנם שפע של בתי מלון הממוקמים בסמוך לשדות התעופה ואף כאלה הממוקמים בשדות התעופה עצמם.
 
מלבד מיקום המלון כדאי לבדוק גם את דירוג הכוכבים שלו ואת השירותים המוצעים. ברחבי האינטרנט תוכלו אף להתרשם מתמונות החדרים, חדר האוכל, הבריכה, מתחם החניה ויתר המתקנים במלון כך שיהיה לכם קל עוד יותר לבחור את המלון המועדף עליכם. כמו כן תוכלו לקרוא מגוון המלצות של תיירים מכל העולם שביקרו במלון וכדאי אף לבדוק המלצות של ישראלים שביקרו בבית המלון או של סוכני נסיעות המכירים מקרוב את הביקוש והדעות.
 
כאשר סוגרים מלונות בארצות הברית חשוב מאוד לברר מראש האם ניתן לבצע שינויים בהזמנה קיימת כגון שינוי מועד הלינה או אף ביטול העסקה וכן במה זה כרוך והאם ישנה עלות נוספת. אם לא ניתן לבצע שינויים, גם לא עם השתתפות עצמית מינימאלית, עדיף לשקול אופציות נוספות. חופשה בארצות הברית סוגרים בדרך כלל מספר חודשים או שבועות מראש. 

אם אתם מעוניינים לשלב ביקור בניו יורק במהלך החופשה הבאה שלכם בארה"ב, תוכלו להכנס לקישור הבא לקבלת מידע על טיסות לניו יורק. כמו כן, תוכלו לקרוא מידע נוסף על טיסות למגוון יעדים בארצות הברית בהתאם לחופשה שאתם מתכננים.