טיולים בארה"ב

טיולים בארה"ב

טיולים מניו יורק

טיולים חווייתיים מהעיר ניו יורק
הדרכה והסברים גם בעברית

טיולים מלוס אנג'לס

טיולים חווייתיים מהעיר לוס אנג'לס
הדרכה והסברים גם בעברית

טיולים ממיאמי

טיולים חווייתיים מהעיר מיאמי
הדרכה והסברים גם בעברית

טיולים מלאס וגאס

טיולים חווייתיים מהעיר לאס וגאס
הדרכה והסברים גם בעברית

טיולים מסן פרנסיסקו

טיולים חווייתיים מהעיר סן פרנסיסקו
הדרכה והסברים גם בעברית
ארצות הברית היא ללא ספק המעצמה הגדולה ביותר בעולם. מדי שנה פוקדים אותה מיליוני תיירים מכל העולם המבקשים להכיר מקרוב את התרבות האמריקנית המיוחדת וליהנות מהשפע העצום שיש לה להציע. אם אתם מתכננים טיול לארצות הברית בקרוב כדאי מאוד שתקחו בחשבון כי יהיה עליכם לבחור בין המגוון הגדול של האטרקציות, אתרי התיירות, אזורי הבילוי והערים המרכזיות והמרתקות שבמדינה. אם יש לכם זמן קצוב הבחירה עלולה להיות קשה במיוחד, ויש לקחת זאת בחשבון כשמזמינים טיסות לארה"ב ליעד מסויים.

בשל גודלה של ארצות הברית מומלץ לתכנן את מסלול הטיול מספיק זמן מראש ולהכין רשימה של מקומות בהם תרצו לבקר ובנוסף רשימה של אתרים הנמצאים בעדיפות שנייה למקרה שישאר לכם זמן פנוי. עוד לפני שיוצאים לחופשה עדיף לסגור מראש באילו ערים ומחוזות תרצו לבקר על מנת לחסוך זמן יקר במהלך שהותכם ביעד ולהספיק לבקר בכמה שיותר מקומות שהכנסתם לרשימה.

טיולים איכותיים בשפה העברית
בארצות הברית אטרקציות ואתרי תיירות רבים וכדי לגלות ולהכיר אותה באמת, פשוט צאו לטייל.
לנהורה טורס היצע גדול ובלעדי לטיולים ומסלולים איכותיים באתרי תיירות מרכזיים וחשובים ברחבי ארצות הברית. הטיולים שלנו יוצאים מערים מרכזיות ותוכלו לבחור בין טיולי יום לבין טיולים שנמשכים מספר ימים.
הטיולים מבוקשים מאוד גם בגלל שמועברים ע"י צוות מדריכים מקצועי בשפה העברית וגם בגלל שמסלולי הטיול תוכננו במחשבה רבה תוך הקפדה על מגוון ועניין לאורך הטיול עצמו כך שיהיו קלים ומהנים. הטיולים משותפים עם אנשים נוספים ויציאתם מובטחת לפי הימים והשעות שפורסמו.

רוצים לשמוע על עוד טיולים בארה"ב? השאירו את הפרטים שלכם בתחתית העמוד ונחזור אליכם עם מידע נוסף כדי שגם אתם תגלו באמת את אמריקה.