טיולים חווייתיים מהעיר ניו יורק

וושינגטון

יום טיול מניו יורק לוושינגטון
ביקור באתרי מורשת והיסטוריה
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה

מפלי הניאגרה ואאוטלטים

שני ימי טיול מניו יורק למפלי הניאגרה
ביקור באתרי טבע ופארקים, כולל קניות באאוטלטים
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה

המפטונס ואאוטלטים

יום טיול מניו יורק להמפטונס
ביקור בסג הרבור וקניות באאוטלטים
ניתן להזמין את הטיול בין החודשים אפריל - אוקטובר

בוסטון

יום טיול מניו יורק לבוסטון
ביקור בהרווארד, קיימברידג' ורחבי העיר
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה
פילדלפיה וקהילת האיימיש

פילדלפיה וקהילת האיימיש

יום טיול מניו יורק לפילדלפיה
ביקור ומפגש עם קהילת האיימיש
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה

פילדלפיה, קהילת האיימיש וושינגטון

שני ימי טיול מניו יורק לפילדלפיה ווושינגטון
ביקור ומפגש עם קהילת האיימיש
ניתן להזמין את הטיול במהלך כל השנה

ניו יורק, מככבת במשך שנים כשער הכניסה האולטימטיבי של תיירים מכל העולם אל היבשת המופלאה. עיר שתכניס אתם לקצב החיים האמריקאי, עם שלל טיולים בניו יורק, פעילויות ואטרקציות הכוללים מוזיאונים מפורסמים, פארקים, חוויות לילדים, מסעדות, ברים ומועדונים, מרכזי קניות ועוד. לצד כל הטוב הזה, לניו יורק גם שלל אפשרויות של טיולי יום או טיולי כוכב באזורים המופלאים והמרתקים המקיפים אותה. טיול באזור ניו יורק יעניק לכם רגיעה והתנתקות קטנה מהאווירה האורבנית, האנרגטית של העיר ויאפשר לכם לחוות צדדים נוספים, מופלאים ועוצמתיים שיש לארה"ב להציע, כשכל זה במרחק נסיעה קצר מניו יורק. טיולים מניו יורק יתקיימו בין יום אחד של הלוך חזור ועד 5 ימים של מיני טיול מאורגן הכולל קבוצת תיירים, מדריך, הסעות ובמידת הצורך גם לינה.
 
טיולים ליום אחד
כחלק מהשירותים שלנו בנהורה טורס, אנו נשמח להציע ולהזמין בשבילכם טיולים בניו יורק וטיול ליום אחד מניו יורק אל האזורים הסמוכים אליה כגון עיר הבירה של ארה"ב, וושינגטון. טיול לוושינגטון הוא בין המפורסמים והמבוקשים ביותר, במהלכו תבקרו במתחם בניין הקפיטול והסביבה הממשלתית של ארה"ב, זאת תוך סיפורים מרתקים על האזור ועל ההיסטוריה של המעצמה המובילה בעולם. טיולים נוספים ליום אחד יוצאים לבוסטון עם האווירה הסטודנטיאלית שלה או לפילדלפיה בה הכריזו את הצהרת העצמאות של ארה"ב.
 
טיולים למספר ימים
במידה ותחליטו לנסוע ליומיים של טיול באזור ניו יורק תיהנו מאחד הטיולים הכי מבוקשים בארה"ב והוא טיול למפלי הניאגרה העוצמתיים השוכנים בגבול שבין ארה"ב וקנדה. בביקורכם כאן תזכו להתקרב אל המפלים בסירת תיירים ותתכוננו להתרטב. טיולים נוספים מניו יורק כוללים טיול המשלב את פילדלפיה, וושינגטון וניו יורק כולל נסיעה במרכבה משבט האיימיש, טיול למפלי הניאגרה בשילוב עם ניו ג'רזי, טיול לאגמי האצבעות ולמפלי הניאגרה ועוד מגוון אפשרויות וחווייתיות.
 
למה זה כדאי?
ובכן, למה לא?! טיולים בניו יורק והאפשרויות הרבות לטיולים מניו יורק, יאפשרו לכם לצאת לגלות את הנפלאות של החוף הצפון מזרחי של ארה"ב, כל זה באווירת טיול מאורגן, בליווי מדריך, מלונות והסעות, שילוו אתכם לאורך כל הטיול. אנו בנהורה טורס נמליץ לכם על הטיולים המתאימים ביותר עבורכם, כך שתוכלו להפיק את המירב מהחופשה שלכם ונבצע עבורכם את ההזמנות של הטיולים עוד בשלב התכנון בארץ. היתרון המרכזי של הטיולים הוא האפשרות לחסוך לכם בעלויות, שכן הטיולים כוללים נסיעה עם קבוצה, מדריך צמוד, אוטובוס וכניסה לאטרקציות השונות, תאפשר לכם לשלם על הכל מראש ולטוס עם תוכנית מובנית וחסרת דאגות.
 
פרטים נוספים על הטיולים שיש לנו להציע לכם בניו יורק או מחוץ לה, מחכים לכם בשיחת טלפון אחת אל הסוכנים המקצועיים שלנו, ואל תשכחו ליהנות גם בשבילנו.