חופשה רומנטית בפיליפינים

צוות נהורא טורס בונה מאחורי הקלעים את החבילות הרלוונטיות והרומנטיות בעמוד הנוכחי לפיליפינים, לפרטים נוספים צרו קשר עם המומחים שלנו והם ישמחו לבנות עבורכם חבילות אחרות לכל יעד, כמעט :) על הגלובוס

מדינת הפיליפינים מורכבת מארכיפלג של יותר מ-7,000 איים בגדלים שונים שרובם אינם מאוכלסים. הפיליפינים היא ללא ספק אחד היעדים היפים ביותר לבקר בהם. הנופים והחופים של המדינה הם מרהיבים, ולאוהבי ספורט המים - צלילה, שיט, שנרקול וכדומה - זה פשוט גן עדן. בנוסף, יש כאן טיולים רגליים מומלצים, ריזורטים מפנקים והרבה פסטיבלים צבעוניים.
 

(לא רק) בטן גב על החוף

 

כמדינת איים, החופים של הפיליפינים הם בהחלט מהיעדים הפופולריים ביותר בביקור בה. איי הפיליפינים מצטיינים בחולות לבנים, מים צלולים בצבע טורקיז, עצים טרופיים ומזג אוויר חם כל השנה. בין אם תרצו לעשות רק בטן גב או לאתגר את עצמכם בספורט ימי מכל הסוגים - תוכלו לעשות זאת בפיליפינים. אחד האיים המתויירים ביותר הוא בורקאי, בו תמצאו גם חיי לילה, בארים ומעדונים בנוסף לספורט הימי והחופים ההיפים. מלבד בטן גב בחופים, מומלץ לצאת לשיט בין איים קטנים ולא מיושבים ולצאת לטיולים רגליים מלאי אטרקציות כמו ביקור במערות נטיפים, גבעות השוקולד המפורסמות של הפיליפינים, טיולי ג'יפים ועוד.
 

התניידות


מטבע הדברים, מכיוון שמדובר במדינת איים, מרבית ההתניידות מתבצעת בעזרת סירות או אניות ובטיסה. בתוך האיים תוכלו לשכור מכונית או ג'יפ. תושבי הפיליפינים מדברים אנגלית טובה ולכן הנהגים יוכלו לעזור לכם מאוד. הטיסות הבין לאומיות לפיליפינים נוחתות בעיר מאנילה וממנה תוכלו לטוס ליעד הבא. אל מרבית היעדים תגיעו תוך כשעה-שעה וחצי טיסה: בורקאי, פלוואן, אל נידו ויעדים נוספים.

 
 

חופשה רומנטית בפיליפינים


אם אתם חושבים על חופשה רומנטית בפיליפינים - חופשה אקזוטית ומיוחדת במינה קיימים אצלנו חבילות מרתקות עם מסלולים התפורים למגוון הרכבים שונים מזוגו
צרו איתנו קשר במייל stav@nehoratours.co.il