ויזה לאוסטרליה

ויזה לאוסטרליה

ויזה לאוסטרליה

ויזה לאוסטרליה במידה והחלטת לטוס לטיול לאוסטרליה, חשוב מאוד שיהיה ברשותך ויזה לאוסטרליה, שייתן לכם את כרטיס הכניסה לשערי היבשת הקטנה בעולם. ויזה לאוסטרליה חייבת להימצא אצל כל אחד המעוניין לעבור בשערי אוסטרליה, כאשר אלו שמאשרים את הוצאת הויזה לאוסטרליה הם שגרירות אוסטרליה הנמצאת בארץ.

ויזה לאוסטרליה וסוגי הויזות הויזות לאוסטרליה שניתן למצוא הם:
ויזת תייר שמאפשרת שהייה של עד 6 חודשים בשטח המדינה.
ויזת עסקים שמתחלקת לויזה קצרה שמאפשרת שהייה של עד 3 חודשים וויזה ארוכה שמאפשרת שהייה של עד 4 שנים..
ויזת סטודנט שניתנת לאלו שהתקבלו ללימודים באוסטרליה.. את הנפקת הויזה והאישור הסופי להיכנס לאוסטרליה אחראית אך ורק שגרירות אוסטרליה היושבת בישראל ומספקת מאות אשרות כניסה בחודש לאוסטרליה.

תהליך הוצאת ויזה לאוסטרליה

תהליך הוצאת הויזה לאוסטרליה נעשה בצורה הבאה: מילוי טופס 48 RHEB תשלום האגרה בעבור הנפקת הויזה בצורה עצמאית או דרך סוכן הנסיעות שליחת הדרכון בתוקף עם הטופס להנפקת הויזה ותמונה מתאימה על פי דרישות שגרירות אוסטרליה. תהליך הנפקת הויזה אורך כחודש במידה ודאגתם לבצע את הנפקת הויזה דרך סוכן נסיעות, כמובן שבמידה והחלטתם לבצע את הנפקת הויזה בצורה עצמאית ייתכן מאוד שהתהליך ייקח יותר זמן, אף על פי ששגרירות אוסטרליה דואגת לשלוח בחזרה את הדרכון אם אישור הבקשה בעזרת מונית אקספרס. לא חבל לך על המאמץ...? סוכני הנסיעות של נהורה טורס המתמחים בסידורים הדרושים להוצאת ויזה לאוסטרליה יסדרו לך את הויזה שדרושה לטיול שלך, לנסיעת העסקים, לעבודה החדשה, וללימודים אליהם התקבלת באוסטרליה.