ויזה לתאילנד

ויזה לתאילנד

ויזה לתאילנד

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

ויזה לתאילנד

מתכננים לטוס לתאילנד ל-30 ימים בקרוב? כדאי שתתחילו לברר על ויזה לתאילנד. חשוב שתקחו בחשבון שאם משך הטיול שלכם הוא למעלה מ-30 ימים, עליכם להסדיר את אשרת השהייה שלכם בתאילנד. כלומר, בחופשה שהיא מעל חודש ימים תצטרכו להוציא ויזה לתאילנד בכדי להסדיר את הוויזה לפני ההגעה למדינה הטרופית. אם בכוונתכם לבקר בתאילנד לתקופה הקטנה מחודש ימים, עם הכניסה לתאילנד תקבלו באופן אוטומטי ויזה המוגבלת ל-30 ימים לאחר שתתבקשו למלא טופס לפני הנחיתה ותגישו אותו בשדה התעופה. כך, בעת הגעתכם לביקורת הגבולות תקבלו ויזה ללא תשלום (עליכם להראות גם את כרטיס הטיסה איתו אתם עוזבים את תאילנד). אם במהלך השהייה בתאילנד תחליטו שאתם מעוניינים להאריך את השהות שלכם, תוכלו לגשת למשרדי ההגירה ולהגיש בקשה להארכת הויזה לשבוע נוסף, בתשלום של כ-2,000 בהט.

ויזה לתאילנד ליותר מ-30 יום המטיילים שמתכננים להישאר למשך תקופה של יותר מ-30 יום, יצטרכו לגשת לשגרירות תאילנד בישראל ולהגיש בקשה לויזה בטרם היציאה מהארץ. אל דאגה, התהליך אינו ארוך ובדרך כלל הויזה תאושר כבר ביום למחרת ותינתן לתקופה של 90 יום. כניסות ויציאות מתאילנד אם במסלול הטיול שלכם כללתם גם מדינות נוספות מלבד תאילנד ומשך הטיול שלכם הוא למעלה מחודש, רצוי להוציא ויזה למספר כניסות (ניתן לקבל עד 3 כניסות) כדי שתוכלו לצאת מתאילנד ולחזור אליה ללא בעיה במעברי הגבולות. לכן, כאשר אתם מגישים את הבקשה לויזה, וודאו מראש שהיא כוללת עד שלוש יציאות מתאילנד וכמובן גם כניסות.

הויזה לתקופה של 30 ימים תקפה למטיילים המגיעים באמצעות טיסות לתאילנד ונוחתים בשדות התעופה של תאילנד לביקורת דרכונים. אך כאשר מגיעים לתאינלד במעברי הגבול היבשתיים תינתן ויזה לכניסה למשך 15 יומים בלבד.

חשוב שתדעו - העלות שתשלמו עבור כל יום שהייה מעבר לתקופת הויזה שקיבלתם הינה 500 באט.

אנחנו בנהורה טורס נשמח לייעץ לכם בבחירת סוג הויזה שעליכם להוציא וגם לסייע בהוצאתה לנוסעים החצפים בכך.