נגישות
  • mainPicture

חבילת טיסות פנים בתאילנד

הוסף עוד טיסה

חבילת טיסות פנים בתאילנד

בנגקוק

טיסה מבנגקוק לקוסמוי

14.04
טיסת סדירות
BANGKOK AIRLINES
טיסות צ'אנג מאי

טיסה מבנגקוק לצ'אנג מאי

18.04
טיסת סדירות
BANGKOK AIRLINES
טיסות פוקט

טיסה מבנגקוק לפוקט

22.04
טיסת סדירות
BANGKOK AIRLINES
בנגקוק

טיסה מבנגקוק לקראבי

25.04
טיסת סדירות
BANGKOK AIRLINES

החלטתם שתאילנד היא היעד שלכם בחופשה הקרובה, רכשתם כבר כרטיס טיסה מהארץ ואפילו כבר התחלתם לתכנן את מסלול הטיול שלכם עד שלפתע הבנתם שאתם עלולים להשקיע יותר מדי זמן בדרכי ההגעה מאזור לאזור באמצעות התחבורה הציבורית בתאילנד והגעתם למסקנה שאתם חייבים להתנייד בעזרת הטיסות הפנימיות ולהתנייד באופן יעיל ומהיר יותר בכדי לנצל כל רגע בחופשה שלכם.

 
בשלב זה אנחנו מניחים שהתחלתם לברר את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי הטיסות הפנימיות בתאילנד וגיליתם שאמנם המחירים נמוכים באופן יחסי, אך בהחלט עשויים לייקר לכם את עלות הטיול מכפי שתכננתם.
 
בכדי להתגבר על מכשול מחירי הטיסות הפנימיות בתאילנד ולהוזיל את המחירים ככל שאפשר, אנחנו ממליצים להזמין את כרטיסי טיסה מבעוד מועד ולשריין מקומות נוחים בטיסה הפנימית, למרות שאינה אורכת זמן רב. המלצה נוספת שבעזרתה תוכלו להוזיל משמעותית את מחירי כרטיסי הטיסות הפנימיות הינה להזמין חבילת טיסות פנים.
 
כאשר רוכשים חבילת טיסות פנים לתאילנד כוח הקנייה שלכם גדל וכתוצאה מכך חברות התעופה מעניקות הנחות לטיסות הפנימיות בתאילנד והמחירים הופכים לזולים יותר. עכשיו תארו לעצמכם שעוד אלפי לקוחות שלנו נמצאים באותו מצב שלכם ומעוניינים בחבילת טיסות פנים זולה לתאילנד – כוח הקנייה גדל שלכם והמחירים של הטיסות יורדים באופן משמעותי.

מתעניינים בחבילת טיסות פנים בתאילנד? צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 1-700-705-505 או מלאו את טופס יצירת הקשר שבתחתית הדף ואנו נחזור אליכם בהקדם!
 

מפה ומזג אוויר בתאילנד

בנגקוק

28°-34°
שני 25°-32°
שלישי 23°-31°
רביעי 22°-29°